Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kursy zawodowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Scatman

Scatman
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 27 maj 2016 - 11:54

Cześć Wam,

Interesuje mnie pół roczny kurs zawodowy o profilu informatycznym, przez połowę roku będę w Krakowie więc mam okazje podnieść swoje kwalifikacje, później zaczynam studia i wyjeżdżam do Irlandii. Chciałem mieć pewność, że znajdę tam pracę, dlatego chciałbym żebyście mi doradzili jakie szkolenia przejść, żeby mieć duże szansę na jakąś posadkę. Może jest ktoś kto po jakimś kursie rozpoczął pracę, może się pochwalić zdobytymi kwalifikacjami? Też dobrze by było, żeby kurs był w jakiejś przystępnej cenie.

Za wszelkie rady serdecznie dziękuję


  • 0


#2 peron

peron
  • Użytkownicy
  • 72 postów

Napisano 08 sierpień 2016 - 14:15

Cześć Wam,

Interesuje mnie pół roczny kurs zawodowy o profilu informatycznym, przez połowę roku będę w Krakowie więc mam okazje podnieść swoje kwalifikacje, później zaczynam studia i wyjeżdżam do Irlandii. Chciałem mieć pewność, że znajdę tam pracę, dlatego chciałbym żebyście mi doradzili jakie szkolenia przejść, żeby mieć duże szansę na jakąś posadkę. Może jest ktoś kto po jakimś kursie rozpoczął pracę, może się pochwalić zdobytymi kwalifikacjami? Też dobrze by było, żeby kurs był w jakiejś przystępnej cenie.

Za wszelkie rady serdecznie dziękuję

 

Sam do tej pory brałem udział w kilku kursach . Zarowno stacjonarnych jak i internetowych ( nasza firma raz na jakiś czas organizuje takie szkolenia). Ze swojego doświadczenia widze,że o wiele lepsze są kursy internetowe. Na szkleniu stacjonarnym bardzo szybko mozna stracić koncentrację. Podawane jest tam sporo informacji w krótkim czasie. W domu uczysz sie wtedy kiedy masz czas, kiedy jesteś wypoczęty i dzięki temu nauka idzie Ci lepiej. 

 

Zerknij sobie na szkolenia elearningowe na platformie Gromar:

https://gromar.eu/of...a-elearningowe/

 

Jest tam sporo szkoleń, również z dziedziny IT. 


  • 0

#3 Benet

Benet
  • Użytkownicy
  • 31 postów

Napisano 24 listopad 2016 - 08:36

Cześć Wam,

Interesuje mnie pół roczny kurs zawodowy o profilu informatycznym, przez połowę roku będę w Krakowie więc mam okazje podnieść swoje kwalifikacje, później zaczynam studia i wyjeżdżam do Irlandii. Chciałem mieć pewność, że znajdę tam pracę, dlatego chciałbym żebyście mi doradzili jakie szkolenia przejść, żeby mieć duże szansę na jakąś posadkę. Może jest ktoś kto po jakimś kursie rozpoczął pracę, może się pochwalić zdobytymi kwalifikacjami? Też dobrze by było, żeby kurs był w jakiejś przystępnej cenie.

Za wszelkie rady serdecznie dziękuję

 

 

Wszystko zależy od tego jaki jest Twój zawód. Nikt Ci tutaj nie doradzi konkretnego szkolenia nie wiedząc w jakim zawodzie posiadasz wykształcenie. NIe jest sztuką iśc na pierwssze z brzegu studia podyplomowe ponieważ jest ich bardzo wiele.Sztuką jest je odpowiednio dobrać.

 

Jeśli mogę coś polecić to będą to biznesowe szkolenia z audytu wewnętrznego. Są one prowadzone przez Academy of Business oraz dają Ci prestiżowy certyfikat. Na tej stronie możesz sobie o nich więcej poczytać

http://www.academyof...t-wewnetrzny,3/


  • 0

#4 isabela

isabela
  • Użytkownicy
  • 919 postów

Napisano 19 grudzień 2021 - 10:48

Dla mnie bardzo przydatne i atrakcyjne zarówno pod względem cenowym jak i merytorycznym były kursy i szkolenia Google dostępne na stronie https://eventis.pl/szkolenia/google . Znajdziecie tam bardzo wiele ciekawych propozycji, które na pewno przydadzą w dzisiejszych czasach, a szczególnie dla osób związanych z reklamą i marketingiem. Mam nadzieję, że skorzystacie i również będziecie zadowolone :) 


  • 0

#5 Krisiti90

Krisiti90
  • Użytkownicy
  • 91 postów

Napisano 26 czerwiec 2022 - 18:53

No i spoko opcja. Można tak szybko wyrobić sobie konkretny zawód i już pracować, zarabiać. Ważne, żeby dobrze się czuć z tym co robicie. Może praca elektryk na Fachpracy kogoś z was zainteresuje? Wiadomo, że fachowcy są w cenie więc i zarobki będą bardzo przyjemne,


  • 0

#6 wolski

wolski
  • Użytkownicy
  • 1026 postów

Napisano 18 październik 2022 - 16:34

Trzeba również przyznać, że niezwykle ważną sprawą jest to aby wiedzieć także jakie zasady BHP są ważne i jak dla mnie takie kwestie są istotne. Muszę dodać, że ja najczęściej właśnie w sklepie https://znaki-bhp.pl/ znajduję wszystko to  jest de facto potrzebne w zakresie bezpiecznej pracy.


  • 0

#7 Afidoa

Afidoa
  • Użytkownicy
  • 228 postów

Napisano 02 styczeń 2023 - 20:02

Cześć, ja ze swojej strony polecam https://leadership-c...ladowy-projekt/ Bardzo dużo osób prowadzących rekrutację pyta o umiejętność zarządzania zespołem. Zachęcam do zapoznania się. Pozdrawiam.


  • 0

#8 Hubik33

Hubik33
  • Użytkownicy
  • 188 postów

Napisano 01 luty 2023 - 15:28

W takim razie jeżeli przyszedł moment kiedy chcielibyście przede wszystkim poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe w konkretnym kierunku to na pewno warto będzie sprawdzić f gazy certyfikat dla firm. Dzięki czemu będziecie mogli zająć się świadczeniem usług w zakresie montażu, serwisów i obsługi różnych urządzeń typu klimatyzacja, pompa ciepła, systemy chłodnictwa i przeciwpożarowe. Jednak należy odbyć odpowiednie kursy i oczywiście poddać sie egzaminowi. Pozdrawiam serdecznie!


  • 0

#9 starr

starr
  • Użytkownicy
  • 59 postów

Napisano 19 maj 2023 - 16:08

jeśli szukacie firmy, która zajmuje się organizacją szkoleń z szeroko pojętej dziedziny zarządzania czy sprzedaży to warto zgłosić się do https://szkolenia-torun.pl/. Ich oferta jest bardzo rozbudowana i skrojona na miarę indywidualnych potrzeb kursantów. Organizują szkolenia zarówno stacjonarnie jak i online. Można liczyć na profesjonalną obsługę i rozsądne ceny.


  • 0

#10 Dariusz676

Dariusz676
  • Użytkownicy
  • 90 postów

Napisano 30 czerwiec 2023 - 12:07

Jeśli szukasz pracy, która dostarczy Ci nowych doświadczeń i pozwoli na rozwój zawodowy, warto zastanowić się nad taką opcją, jak praca za granicą jako stolarz Odkryjcie nowe kultury, zdobądźcie unikalne umiejętności i poszerzcie swoje horyzonty. Na FachPraca znajdziecie oferty pracy za granicą, które mogą spełnić Wasze oczekiwania. Podzielcie się swoimi historiami i motywujcie innych do podejmowania nowych wyzwań zawodowych. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć zawodowych sukcesów!


  • 0

#11 Afidoa

Afidoa
  • Użytkownicy
  • 228 postów

Napisano 26 wrzesień 2023 - 22:47

Uważam, że nie tylko w sferze biznesowej czy zawodowej warto podnosić swoje kwalifikacje czy zdobywać nowe umiejętności. Może trzeba też pomyśleć o swoich zainteresowaniach? Osobiście zamierzam skorzystać ze szkolenia https://www.blekitny...-doroslych.html i zostać sternikiem jachtowym.


  • 0

#12 Hubik33

Hubik33
  • Użytkownicy
  • 188 postów

Napisano 30 październik 2023 - 12:09

Kiedy zależy Ci na szybkim i wygodnym dojeździe do pracy, warto spojrzeć na lokalne oferty pracy. Tym bardziej, że nie tracąc czasu na dojazdy możesz podjąć się jeszcze pracy weekendowej i na przykład jeśli mieszkasz w stolicy i interesuje Cię praca dodatkowa Warszawa to na pewno warto poszukiwania rozpocząć od FachPraca, gdzie zdecydowanie dużo szybciej trafisz na konkretne opcje. Licząc jednocześnie na szeroki zakres możliwości sprawdzenia, pozdrawiam serdecznie!


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych