Skocz do zawartości


Zdjęcie

System nie włącza się.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 bauken69

bauken69
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 17 maj 2016 - 11:00

Wczoraj przeszedłem z win 7 na win 8.1 pro.
Jednak mam z nim pewien problem.
A mianowicie niby wszystko jest okej, ALE kiedy wyłączę komputer zaczynają się schody.
Gdy postanawiam włączyć komputer ponownie, włącza się jak powinien do czasu ekranu logowania, wtedy wyłącza się i włącza jeszcze raz, i tak w kółko bez końca, jedynym rozwiązaniem jest odświeżenie systemu co wiąże się z utratą plików, a problem rozwiązuje tylko jednorazowo bo po ponownym wyłączeniu komputera znów dzieje się to samo. Co mogę zrobić? Co na to poradzić? proszę o pomoc.


  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 17 maj 2016 - 17:21

Sprawdź w podglądzie zdarzeń czy są jakieś błędy.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 umacias

umacias
  • Użytkownicy
  • 70 postów

Napisano 02 wrzesień 2016 - 07:30

A jaki masz komputer? Jakie dane techniczne? Ja w takich sytuacjach daje do serwisu, bo szkoda nerwów, a samemu zazwyczaj i tak sie nic nie ugra. Jeśli chcesz dobry i żeby szybko naprawili to daj do http://redicreo.pl/ i po sprawie :)


  • 0

#4 patzar

patzar
  • Użytkownicy
  • 3 postów
  • LokalizacjaGniezno

Napisano 23 wrzesień 2016 - 19:09

Serwis prędko, też tak miałem, wymienili mi na całkowicie nowego laptopa i straciłem wszystkie dane, może u Ciebie nie będzie tak drastycznie. Ja już podziękowałem za Windows8 na zawsze. 


  • 0

#5 dzwonko

dzwonko
  • Użytkownicy
  • 3 postów
  • LokalizacjaŁukęcin

Napisano 01 październik 2016 - 13:05

Myślisz, że utrata danych była spowodowana akurat Windowsem 8? Może to wina czegoś innego jednak...


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych