Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pożyczka bez zdolności kredytowej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 mruk9

mruk9
  • Użytkownicy
  • 25 postów

Napisano 05 maj 2016 - 12:56

Witam,
Mam pytanie, szukam kredytu na ok 20 000zł ale nie mam zdolności kredytowej w bankach. Mam duże dochody ale na umowie, wiadomo najniższa krajowa plus umowa zlecenie. W banku nie dostanę bo raty moich kredytów wynoszą prawie tyle co mam udokumentowanego dochodu. czy orientujecie się gdzie mogę dostać 20 - 30 tyś ale bez sprawdzania zdolności? bik mam ok tzn. spłacam zobowiązania terminowo. zależy mi by kredyt był rozłożony na możliwie długi czas i z jak najniższym oprocentowaniem. Co polecicie, gdzie mogę coś takiego dostać? Nie interesują mnie pożyczki od prywatnych ludzi!

  • 0


#2 monki

monki
  • Użytkownicy
  • 164 postów

Napisano 05 maj 2016 - 14:45

No nie wiem czy bez zdolności kredytowej dostaniesz gdzieś taką wysoką pożyczkę. Nawet jeśli chodzi o firmy udzielające tak zwanych pożyczek to jest to dość wysoka kwota.Zwykle firmy udizelają takich pożyczek na max 3-4 tys. złotych. Mozesz sobie zerknąć na stronę:

- znajduje się na niej porównanie takich szybkich kredytów. Weryfikacja w bik zależy od danej firmy. Niektóre firmy weryfikuja.Niektóre natomiast już nie. 


  • 0

no i git


#3 Adamila021

Adamila021
  • Użytkownicy
  • 116 postów

Napisano 07 lipiec 2017 - 16:54

Ja też bym nigdy nie pożyczała od prywatnych ludzi, nigdy nie wiadomo na kogo trafisz, a firm kredytowych jest masa, bez problemu coś znajdziesz. Ja mogę polecić Ci jedynie firme, w której znajoma brała pożyczkęco prawda możesz tam wziąć maksymalnie 10tys. ale jak już nic nie znajdziesz to na pewno to Ci się przyda. A same warunki są bardzo fajne i możesz sobie rozłożyć nawet na 2 lata spłate.


  • 0

#4 tert

tert
  • Użytkownicy
  • 319 postów

Napisano 12 lipiec 2017 - 10:08

Czasami nie ma wyboru. Kiedyś sądziłem,że pożyczki to głupota. Jednak teraz jestem starszy i wiem,że w życiu zdarzają się różne sytuacje, Niekiedy znajdujesmy się w totalnie podbramkowej sytuacji, kiedy na przykład nie ma pieniędzy na leki czy na spłatę innych zobowiązan. Takie rzeczy składniają ludzi do brania pożyczek prywatnych.

Polecam jednak zerknać sobie na rankingi takich pożyczek zanim się zdecydujecie:

 
Dzięki temu można porównać sobie oprocentowanie. 

  • 0

#5 nims

nims
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 05 wrzesień 2017 - 09:32

Na wiele nie możesz mieć nadziei Banki niechętnie udzielają kredytów osobom bez zdolności kredytowej. Ewentualnie mogą zażądać od Ciebie wyznaczenia poręczyciela ( a osobiscie jednak wstyd by mi byóło o coś takiego prosić rodzinę bo jednak jest to poważne zobowiązanie....).

Proponuję zalożyc pytanie na tym forum;

https://chwilowo.pl/forum

Jest to forum finansowe i powinni Ci doradzić gdzie możesz ewentualnei dostać pożyczke bez zdolności. 


  • 0

#6 mpire

mpire
  • Użytkownicy
  • 338 postów

Napisano 31 styczeń 2018 - 23:49

Nie mając wystarczającej zdolności kredytowe można zdecydować się na zaciągnięcie pożyczki prywatnej. Tym bardziej, że na rynku nie brak portali, które umożliwiają ich zaciągnięcie. Jest nim CONCASH, o którym napisano na http://www.polskibiz...yczka-prywatna/ (opisano w artykule również to, czym ta pożyczka prywatna jest).


  • 0

#7 isabela

isabela
  • Użytkownicy
  • 919 postów

Napisano 10 luty 2019 - 10:42

Wszystko jest możliwe, jednak trzeba uważać przy takich pożyczkach ;) 


  • 0

#8 parabolistyk

parabolistyk
  • Użytkownicy
  • 24 postów

Napisano 22 luty 2019 - 20:13

Ratalnych pożyczek z umiarkowanie niskimi kosztami jest sporo. Oferty banków i konkurencyjnych firm pożyczkowych sprawiają, że pożyczanie jest o wiele tańsze iż kiedyś. Przykładem może być ranking dostępny tutaj na podstawie, którego widać, że RRSO 18,24% Wongi i jeszcze niże 9,87% Providneta jest całkiem OK. Oczywiście nadal są firmy z drogimi pożyczkami jak np. sLoan 284,57%, Ekassa 288,49%  czy Creditstar 512,99%. Warto porównywać i wybierać najtańsze.


  • 0

#9 isabela

isabela
  • Użytkownicy
  • 919 postów

Napisano 25 sierpień 2020 - 14:07

Teraz przy wyborze finansowania z pewnością warto dokładnie rozważyć dostępne propozycje żeby mieć pewność, że postawimy na dobrą opcję. W końcu ofert na rynku jest cała masa. Ja chciałabym podesłać Wam tutaj bardzo ciekawy blog, na którego staram się regularnie zaglądać. Zawiera całą masę wpisów z różnych dziedzin z których można czerpać wiedzę. Przykładowo tutaj: https://blog.provide...o-to-jest-rrso/ znajdziecie wpis, który doskonale wyjaśnia co to jest RRSO. Bardzo Wam polecam tam zerknąć - nie zawiedziecie się ;)


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych