Skocz do zawartości


Zdjęcie

Program antywirusowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 manfred01

manfred01
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 27 kwiecień 2016 - 07:26

Potrzebuję bardzo dobrego programu antywirusowego. Jaki polecacie?


  • 0


#2 Atteelectronics_com

Atteelectronics_com
  • Użytkownicy
  • 50 postów

Napisano 17 maj 2016 - 11:02

Dobrych programów antywirusowych jest kilka i zapewne każda opinia będzie inna. Z tych lepszych mogę śmiało polecić: ArcaVir, Kaspersky,Panda lub wg mnie zdecydowanie najlepszy i skuteczny; Norton.


  • 0

#3 rossyk

rossyk
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 28 maj 2016 - 21:22

Jak potrzebujesz jakiegoś fajnego to dobry jest g data total, mam już kolejną wersję i jestem z niej bardzo zadowolony. Łatwo się obsługuje i nie zamula, a co niektóre antywirusy są mega zamulajace.


  • 0

#4 Damian1983

Damian1983
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 04 sierpień 2016 - 13:21

Dołącze do tematu. Poszukuję również antywirusa. Z tym, że nie musi być darmowy, musi być rozbudowany, nie zamula kompa, ani nie zamula internetu (przeglądarki). Ma możliwość zapisania wszystkich haseł. 


  • 0

#5 MediComp

MediComp
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 22 sierpień 2016 - 12:10

W moim serwisie mediComp wgrywamy klientom ESET NOD32 Antivirus, jak na razie się sprawdza. Ale chętnie poczytalibyśmy o innych rozwiązaniach, bo to jednak trochę przymula komputer.
  • 0

#6 umacias

umacias
  • Użytkownicy
  • 70 postów

Napisano 02 wrzesień 2016 - 07:44

Ja działam na G DATA i jestem zadowolony. Płatny, ale żadnego paskudztwa nie przepuszcza. Wg lepiej zainwestować pare groszy w dobrego antywira niż potem walczyć o odzyskanie zainfekowanych (tfu tfu olaboga!) plików. Ja tutaj sobie kupiłem http://www.kluczsystem-sklep.pl/ bo wole miec pewnosc, że mam naprawdę legalną wersje :)


  • 0

#7 melon

melon
  • Użytkownicy
  • 18 postów
  • LokalizacjaWawa

Napisano 31 październik 2016 - 19:28

Dobry antywirus to rzecz względna. Zależy co się potrzebuje i co się robi. Każdy będzie polecał to co używa lub używał. Nie polecam Avasta bo ten w wersji darmowej mało co wykrywał. Bitdefender ma bardzo dobry silnik i jest bardzo lekki - moim zdaniem godny uwagi.


  • 0

#8 kastan

kastan
  • Użytkownicy
  • 91 postów

Napisano 11 maj 2021 - 12:40

Który program antywirusowy polecacie? Dotąd jechałem na darmowych, ale mam ciągle problemy z kompem i chyba przez to. Później instaluję inny program i jednak wychodzi, że mam wirusy. Myślałem o jakimś pakiecie od nich https://www.kaspersky.pl/. To do jednoosobowej działalności gospodarczej. Korzystacie? Wiem, że ogólne oceny oni mają dobre, ale bardziej interesuje mnie opinia pojedynczych userów. Ktoś się podzieli?


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych