Skocz do zawartości


Zdjęcie

Laptop do 1000 zł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ciupacz

Ciupacz
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 19 kwiecień 2016 - 23:16

Witam Serdecznie

 

Doradźcie mi jaki laptop do 1000 zł ?

Urządzenie ma być dla mojej mamy , będzie jej służył do spraw biurowych( głównie obsługa programów" microsoft word ") i serfowanie po internecie.

W miarę solidna obudowa i klawiatura , nie mały ekran  , bez zbędnych bajerów no i by płynnie działał. Ma być prostym i niezawodnym urządzeniem dla 50 letniej  osoby.

Jak wygląda kwestia systemu operacyjnego w tak budżetowych laptopach ?

 

Zdaje sobie sprawę ,że za takie pieniądze jest mały wybór, jakość jest wątpliwa , ale potrzeba prostego jak już pisałem komputera ,który nie będzie się zawieszał co 30 min i szargał nerwy :D No i pożył sobie jakiś czas .......

 

Jak macie jakąś wiedzę , doświadczenie i jakąś styczność z komputerami w takim przedziale piszcie :D

Januszom polskim specjalistom od wszystkiego" podziękuję, potrzebuję konkretnej porady osób siedzącym w świecie it a nie gdybania 13 latków , którzy są najmądrzejsi a nie potrafią podzespołów komputera wymienić :D 

 

Z góry dzięki. 

 


  • 0


#2 Ciupacz

Ciupacz
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 19 kwiecień 2016 - 23:19

Dodam ,że w grę wchodzą tylko komputery nowe :D

Dobrze by było gdy by system był wgrany(dla was to parę chwil roboty , nie chce mi się kombinować)


  • 0

#3 karpik

karpik
  • Użytkownicy
  • 228 postów

Napisano 25 kwiecień 2016 - 10:41

Dobrą ofertę ma HP. Dobra promocja na HP 250 jest w sklepie rtv Euro agd:

http://www.euro.com....-netbooki.bhtml

 

Możesz go tam również wziąc na raty 0% jeśli nie masz funduszy na to aby kupić za gotówkę. Wprawdzie nie będzie to laptop do grania ale do osługi programów tekstowych, do  przeglądania internetu będzie jak ulał. Niezłe modele ma jeszcze Lenovo ale będzie to koszt 200 zł ( chociaż moim zdaniem zawsze lepie jest trochę dołożyć i kupić coś lepszego). 


  • 0

#4 Atteelectronics_com

Atteelectronics_com
  • Użytkownicy
  • 50 postów

Napisano 17 maj 2016 - 10:42

W zasadzie do kwoty 1 tyś zł najlepiej byłoby poszukać czegoś bez systemu i wgrać go osobno,bo tylko wtedy masz szansę,że trafisz na całkiem przyzwoitego laptopa do codziennych zastosowań. Zerknij na modele Lenovo serii B51-80,całkiem przyzwoicie wykonane,plus matowa matryca.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych