Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brak dźwięku (Windows wykrywa kartę)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kacpix2000

Kacpix2000
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 17 kwiecień 2016 - 18:20

Witam. Mam problem z dźwiękiem, mianowicie nie działa mi dzwięk (w google chromie, w skype). Gdy przesunę głośność opcji Dźwięki systemu słyszę takie jakby pstryknięcie. Poza tym żaden inny dźwięk nie działa. Liczę na pomoc.


  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 17 kwiecień 2016 - 19:50

Rusza się 'ten zielony pasek' w mikserze, kiedy powinno być coś słychać? Jakim urządzeniem odtwarzasz dźwięk? Próbowałeś innego urządzenia? Jaka karta muzyczna/płyta główna?


  • 1
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 Kacpix2000

Kacpix2000
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 17 kwiecień 2016 - 20:02

Nie, pasek się nie rusza. Odtwarzam słuchawkami Genesis HX66 Headset Driver (wcześniej dźwiek mi działał) nie, nie próbowałem i jak sprawdzić kartę muzyczna? :D

 

 

@Edit: dopowiem tak jak w temacie - gdy zmieniam głośność w windowsie słyszę to pstrykniecie ale zielony pasek się nie rusza.


  • 0

#4 Kacpix2000

Kacpix2000
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 18 kwiecień 2016 - 07:37

Chciałbym jeszcze dodać, że gdy włączę np. Google chrome to Windows w mikserze tego nie widzi.


  • 0

#5 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 18 kwiecień 2016 - 09:28

Po prostu podaj model płyty głównej, prawdopodobnie masz zintegrowaną.

Pokaż również screen z ekranu Menedżer urządzeń - zwłaszcza jeśli są widoczne jakieś wykrzykniki.

Interesuje mnie też panel sterowania > dźwięk > zakładka odtwarzanie.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#6 Kacpix2000

Kacpix2000
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 18 kwiecień 2016 - 15:40

Dzięki za pomoc, temat do zamknięcia, na następny dzień komputer nie chciał włączać połowy rzeczy, więc w grę wszedł format :) Ale i tak dziękuje za starania ;)


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych