Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki polecacie laptop do 5000zł?

laptop gaming

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 kokosik6

kokosik6
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 13 kwiecień 2016 - 07:19

Mam w zanadrzu 5000 zł i szukam jakiegoś porządnego laptopa. Ważne, by miał przystosowania do gamingu jak i do użytku dziennego. Marka jest mi obojętna. 

Pozdrawiam, kokosik6  :dance:


  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 13 kwiecień 2016 - 08:35

Podaj więcej szczegółów - czego oczekujesz, co Ci jest potrzebne a co zbędne. No i ważne: kiedy masz zamiar go kupić?


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 4online_pl

4online_pl
  • Użytkownicy
  • 30 postów

Napisano 01 wrzesień 2016 - 12:58

Bez podania powyższych szczegółów faktycznie ciężko będzie doradzić,natomiast wydaje mi się,że autorowi zależy przede wszystkim na laptopie przeznaczonym do gier,więc celuj w takie marki i modele jak MSi GE70 czy Lenovo Y700 w znakomitej konfiguracji i bardzo dobrej jakości wykonania.


  • 0

#4 MediComp

MediComp
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 05 wrzesień 2016 - 15:00

Polecam laptop gamingowy Lenovo Y50-70. Mam go od prawie roku. Karta graficzna 960M, i7. Sprawdza się świetnie. Ma podświetlaną klawiaturę, jeśli lubisz siedzieć po nocach :)
Ja jestem zadowolona, tylko musisz kupić podkładkę chłodzącą od razu, bo jak każdy laptop z takimi parametrami, bardzo się grzeje.
  • 0

#5 karpik

karpik
  • Użytkownicy
  • 228 postów

Napisano 07 wrzesień 2016 - 06:33

W tej cenie można kupic już naprawdę porządny laptop gamingowy. Aczkolwiek sam nie polecam laptopa Lenovo y50-70 ponieważ wiele osób narzeka na jakość wykonania. Zdecydowanie lepiej jest kupić laptop Asus Gl552:

i7 6 gen

8 gb ram

gtx 960m

windows w pakiecie

oraz zdecydowanie lepsze wykonanie

 

W dobrej cenie jest w sklepie rtv Euro agd:

http://www.euro.com....tbooki,h3.bhtml ( gdzie można go kupić na raty)


  • 0

#6 4online_pl

4online_pl
  • Użytkownicy
  • 30 postów

Napisano 07 wrzesień 2016 - 12:11

Co do Lenovo y50-70to też dobry wybór, tylko z procesorem i7 gdzie nie ma problemów z chłodzeniem. Już w innej konfiguracji ( słabszej) możesz się potem rozczarować. Sprawdzałeś podane przeze nie modele MSi? Jeżeli wątek jest dalej aktualny to daj znać na forum.


  • 0

#7 kriczu

kriczu
  • Użytkownicy
  • 95 postów

Napisano 09 styczeń 2017 - 11:57

Tutaj macie namiary - https://www.morele.n...czy-warto/3501/

Jeden z takich modeli, jakie warto brać pod uwagę. Lenovo się pod tym względem mocno w ostatnim czasie zmienił - przeczytajcie jak wyglądają recenzje poszczególnych modeli - wypadają coraz lepiej w testach i tak powinno być.


  • 0

#8 FxJ

FxJ
  • Moderatorzy
  • 171 postów
  • Lokalizacjaok

Napisano 09 styczeń 2017 - 20:54

Proszę o zamknięcie tematu ;) 


  • 0
pcfoster twoja strefa high-endu / FB Fanpage
Workstation



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: laptop, gaming

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych