Skocz do zawartości


Zdjęcie

użytkownik zablokowany mimo braku hasła po hibernacji

zablokowany hibernacja

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 lambi

lambi
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 12 kwiecień 2016 - 18:41

witam:)

mam pewien dziwny problem, otóz od pewnego czasu po wybudzeniu komputera ze stanu uspienia pod nazwa uzytkownika zamiast "konto lokalne" widnieje napis "zablokowane". nie mam hasla, nie jest tez wymagane jego wpisanie po kliknieciu na ikone uzytkownika tym bardziej nie ma sensu ta zmiana.w ustawieniach zmienialam co sie da i napis dalej pozostaje, przywracalam tez sytem bez usuwania plikow, nic nie dalo.nie chce wgrywac systemu od nowa poniewaz wszystko inne dziala a nie jest powiedziane ze problem znowu sie nie pojawi..i raczej konto nie jest uszkodzone samo w  sobie poniewaz przy wlaczeniu konta goscia po stanie uspienia rowniez pojawia sie napis "zablokowane".wiem,ze moglabym odpuscic skoro nie jestem naprawde zablokowana tylko tak pisze ale to naprawde irytujace:/

Bardzo Was prosze o opinie na ten temat albo czy chociaz komus z Was tez sie to przytrafilo?


  • 0


#2 micco

micco
  • Użytkownicy
  • 131 postów

Napisano 12 kwiecień 2016 - 19:24

brak wzmianki o systemie

windows 7 

panel sterowania -> opcje zasilania ->zmień ustawienia planu(przy tym który jest aktywny) -> zmień zaawansowane ustawienia zasilania ->zmień ustawienia, które są obecnie niedostępne -> wymagaj hasła przy wznowieniu ustaw na nie


  • 0

#3 lambi

lambi
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 12 kwiecień 2016 - 20:10

windows 8.1,

ustawilam tak wlasnie zaraz jak pojawil sie problem i nic nie dalo..


  • 0

#4 micco

micco
  • Użytkownicy
  • 131 postów

Napisano 12 kwiecień 2016 - 21:56

http://www.download....dows-81/n/3253/


  • 0

#5 lambi

lambi
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 12 kwiecień 2016 - 23:41

nie moge dac opcji nie wymagaj hasla przy wznawianiu poniewaz w ogole nie mam hasla, komputer go tez nie wymaga i temu jest niedorzeczne to,ze pisze "zablokowane".no ale moze po prostu cos sie "zmutowalo" w systemie moim ;)


  • 0

#6 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 13 kwiecień 2016 - 08:41

Spróbuj jeszcze to:
http://www.softwareo...Windows-8&faq=8


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#7 lambi

lambi
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 13 kwiecień 2016 - 16:56

w sumie to chyba jedyne co mi pozostalo:)   dziekuje bardzo za wszystkie odpowiedzi;)


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych