Jump to content


Photo

Problem z mikrofonem win10


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 tonnymagnesu

tonnymagnesu
  • Użytkownicy
  • 3 posts

Posted 08 April 2016 - 12:49

Witam. Około miesiąc temu zainstalowałem win10 na swoim komputerze (wczesniej miałem win7), lecz niestety po zmienieniu systemu wystąpił bardzo uciążliwy problem, który dotyczy mikrofonu.
Od razu uprzedzam, że to nie jest wina mikrofonu (bo już sam tez zgłupiałem i zakupiłem nowy mikrofon i nie działa), tylko coś się gryzie w systemie, ale nie mam pojęcia co.
Wskaźnik wykrycia dźwięku przez mikrofon w ustawieniach w ogóle się nie rusza.
Próbowałem już absolutnie wszystkich sposobów jakich tylko się da które znalazłem w internecie poczynając na zwykłych ustawieniach mikrofonu, reainstalowaniu sterowników po kilkanaście razy i wiele wiele innych rzeczy które znalazłem w internecie i trudno już spamiętać. 

Proszę o pomoc. Jestem skłonny nawet o skorzystanie z Team Viever'a, gdyby ktoś znał rozwiązanie tego problemu.


  • 0


#2 Bradfah

Bradfah
  • Użytkownicy
  • 2 posts

Posted 11 January 2017 - 16:14

Otóż mam problem z mikrofonem na tym systemie...w ogóle go nie wykrywa, ani na przednim ani na tylnym panelu, wszystko jest dobrze podłączone jak zdjąłem obudowe, gniazda też oczywiście podpinam dobrze a jednak nie działa. Próbowałem zainstalować stery do dźwięku ale się nie da w ogóle...na moim kompie z XP mikrofon śmiga elegancko ale u dziewczyny już nie chce niestety Czy ktoś miał podobny problem i wie jak to rozwiązać? Dziękiii
  • 0


0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users