Skocz do zawartości


Zdjęcie

Otwieranie pewnego kłopotliwego formatu pliku

MSV pomoc zapis

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 MultiAremis21

MultiAremis21
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 02 kwiecień 2016 - 22:15

Dobry wieczór, drodzy Panowie (a może nawet i Panie!).

Przychodzę do was z problemem. Gram w pewną starusieńką grę strategiczną pt. Stronghold: Crusader Extreme (1.3.1). I powodem, że w nią gram jest nie tylko odświeżenie starych wspomnień, ale również zabawa w trybie multiplayer z kolegą. Wszystko działa pięknie i płynnie do czasu, gdy zapisaną już grę - wczytamy. W tym momencie tempo gry spada i mknie ona niczym ślimak na wysuszonej pustyni.  :hypno: Nie dość, że ciężko się gra, to jeszcze zabawa ta zżera o wiele więcej czasu.  ;( Doczytałem, że zapisane save'y gry nie zapamiętują tempa gry. I wtedy wpadłem na pomysł, żeby zmodyfikować ten oto upierdliwy save i mieć spokój z tym tempem. Niestety, nie mam zielonego pojęcia jak się otwiera plik typu MSV, dlatego zwracam się do Was o pomoc.  :!: Oczywiście wstawiam screen'a, może on Wam coś powie.

Jeżeli umieściłem post w złym miejscu, szczerze przepraszam szanownych moderatorów oraz administratorów, ale niemiłosiernie goni mnie czas.

 

bevk14.png


  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 03 kwiecień 2016 - 10:24

Niestety nie jestem w stanie znaleźć informacji czy takie działanie jest możliwe do wykonania. Jedyny pomysł jaki mi przychodzi do głowy to otworzenie pliku poprzez program do archiwów, na przykład WinRar.

 

Zawsze też możesz zadać pytanie na forum Stronghold Heaven. Wpisz w Google, będzie to pierwsza strona.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 MultiAremis21

MultiAremis21
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 03 kwiecień 2016 - 11:36

Niestety, próbując otworzyć plik przez winrara, wyskakuje błąd o niewłaściwym formacie :/ .

Zapomniałem dodać jednej rzeczy. Po wczytaniu save'a, prędkość gry ustawia się na domyślną tzn. 40. A co, jeżeli zmieniłbym w plikach gry domyślną prędkość gry z 40 na np. 70? Tylko pod jaką nazwą i gdzie kryje się ten plik... Mam nadzieję, że mi pomożecie.


  • 0

#4 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 04 kwiecień 2016 - 10:53

To jest forum ogólnoinformatyczne. Nikt nie ma obowiązku wiedzieć wszystkiego o każdym problemie, o grach nie wspominając.

Jeśli nie jesteś w stanie znaleźć informacji w Internecie to zadaj pytanie ludziom, którzy "siedzą" w temacie na co dzień. Na pewno dostaniesz szybszą i bardziej rzetelną odpowiedź.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: MSV, pomoc, zapis

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych