Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem: myszka i klawiatura reagują z opóźnieniem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 RastaMATI_92

RastaMATI_92
  • Użytkownicy
  • 18 postów

Napisano 02 kwiecień 2016 - 15:00

Witam.

Mam Windows 10. Pobierała mi się aktualizacja sterownika do Nvidia GeForce Experience i zatrzymała się na 35%. Po dłuższym czekaniu zrestartowałem ten program, ale nie pokazywało już nowej aktualizacji. Od chwili gdy wyłączyłem ten program, myszka i klawiatura reagują z opóźnieniem, we wszystkim (gry, przeglądarka int., na pulpicie). W samych grach licznik fps jest taki sam jak przedtem. Gdy przesuwam myszkę, to kursor przesuwa się tak przerywanie. Gdy naciskam na klawiaturę, to litery wyświetla po krótkiej chwili, z opóźnieniem. Internet też troszkę wolniej chodzi.

Przeinstalowałem ten program (geforce) i pobrała mi się najnowsza aktualizacja do niego. Odinstalowałem go programem Revo Uninstaller Pro (usunął wszystkie pozostałości). Pamiętam że usunął mi jakiś plik w folderze system32. Później przeinstalowałem program do mojej myszki (przewodowa). Klawiatura jest bezprzewodowa, nie wymaga sterowników.  Te dwie rzeczy nic nie pomogły.

Co mógłbym zrobić żeby mi na ekranie klawiatura i myszka reagowały jak wcześniej? Jestem prawie pewien że to wyłączenie pobierania aktualizacji schrzaniło sprawę.

PS. Myszka: Natec Genesis GX57
Mój komputer
Ekran (+drogi kabel hdmi)


  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 03 kwiecień 2016 - 10:14

Odinstaluj obecny sterownik do karty graficznej. Następnie użyj programu Experience i pobierz wszytko najnowsze co zaproponuje.


  • 1
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 Jarmuz

Jarmuz
  • Użytkownicy
  • 6 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 06 kwiecień 2016 - 00:14

wypnij i podepnij jeszcze raz


  • 1

#4 RastaMATI_92

RastaMATI_92
  • Użytkownicy
  • 18 postów

Napisano 18 kwiecień 2016 - 13:19

Odinstaluj obecny sterownik do karty graficznej. Następnie użyj programu Experience i pobierz wszytko najnowsze co zaproponuje.

To nie pomogło, ale pomogło za to przywrócenie systemu o kilka dni wstecz, jak napisał ktoś na innym forum. Daje punkt + pod postem za chęć pomocy.

Temat można zamknąć.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych