Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowy laptop do 1000 do filmow i internetu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 bossman11

bossman11
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 17:07

Witam, poszukuje laptopa do max 1000zł. Laptop będzie używany do przeglądania zdjęć, internetu i filmów. Wymagania to ekran minimum ~15cali i żeby chodził jak najpłynniej. Gry nie będą odpalane więc pod tym względem nie patrzcie ,ale zależy mi żeby jak najmniej mulił w tej cenie. Dobrze też żeby był system w zestawie byle jaki. Dziekuje za pomoc i pozdrawiam.


  • 0


#2 brozinho

brozinho
  • Użytkownicy
  • 12 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 17:13

Lenovo G50-45 z AMD A6-6310 - dobry wybór w tej cenie - A6-6310 ulv to nawetwydajny procesor, jak na taki budżet, wydajnościowo, ukł. graficzny niczego sobie. Bardzo dobry lapek multimedialny w tej cenie.


  • 1

#3 maka125

maka125
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 30 marzec 2016 - 16:41

W tej cenie masz przyzwoity laptop Lenovo G50-30 http://www.sferis.pl...ing-czarny.html.

Kupiłem go dziecku i daje radę. Wiadomo nie pójdą na nim najnowsze gry ale do codziennego użytku typu bajki ewentualnie jakieś nieskomplikowane gierki w necie to się sprawdza


  • 0

#4 f0rest

f0rest
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 12 kwiecień 2016 - 20:25

Mam pytanie dotyczace wybrania laptopu do uzytku domowego. Mam budzet w wysokosci 1500-2000zl. Sprzet bedzie wykorzystywany glownie do pracy, czyli pakiet office, przegladarka. Grac na nim nie mam zamiaru, moze czasami jakis film. Dobrze jakby mial matryce 17'. Takze nie musi byc jakis super mocny. Czytalem pare testow i poradnikow typu https://mediamarkt.p...ptop-do-2000-zl ale za bardzo sie nie orientuje w co uderzyc. Procesor amd/intel grafika amd/nvidia? Co bedzie lepiej ze soba wspolpracowalo?

 

Dzieki za porade

Pozdrawiam


  • 0

#5 f0rest

f0rest
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 13 kwiecień 2016 - 22:23

Dzieki, przyjrze sie bardziej tym modelom.


  • 0

#6 Atteelectronics_com

Atteelectronics_com
  • Użytkownicy
  • 50 postów

Napisano 18 kwiecień 2016 - 11:54

Powiem tak: jeżeli zależy Ci na bardzo dobrym serwisie i jakości wykonania,bez przesadnie dobrej konfiguracji,to wybierz della i będziesz zadowolony,jeżeli natomiast chcesz mieć ciut lepsze parametry to zarówno model LenovoB51-80 jak i G50-30 bardzo dobrze się sprawdzą.  


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych