Skocz do zawartości


Zdjęcie

Diablo II. Klasyka gatunku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Cierni

Cierni
  • Użytkownicy
  • 17 postów

Napisano 01 wrzesień 2007 - 22:43

To jest teamt dla miłośników tak wspaniałej gry, którą z pewnością jest nasz diabełek.
Ja sam jestem wielkim miłośikiem tej gry, nie tylko przeszdłem ją kilkakrotnie ale takżę czytałem książki z tej serii. Każdy, który grał w tą grę i uważa żę jest ona wspaniała niech pisze.
  • 0


#2 bakerpk

bakerpk
  • Użytkownicy
  • 24 postów

Napisano 02 wrzesień 2007 - 13:00

Grałem kiedyś w pierwsza część ale jakoś nie spodobała mi się. Po prostu nie dla mnie :/
  • 0
www.exsite.pl

PORTAL Z WSZYSTKIM

#3 gekon

gekon
  • Użytkownicy
  • 73 postów

Napisano 02 wrzesień 2007 - 13:16

To jest teamt dla miłośników tak wspaniałej gry, którą z pewnością jest nasz diabełek.
Ja sam jestem wielkim miłośikiem tej gry, nie tylko przeszdłem ją kilkakrotnie ale takżę czytałem książki z tej serii. Każdy, który grał w tą grę i uważa żę jest ona wspaniała niech pisze.


Chciałem coś napisać ale powstrzymałem się... :/ Pozdro Cierni
  • 0
Everybody lies...

#4 Cierni

Cierni
  • Użytkownicy
  • 17 postów

Napisano 02 wrzesień 2007 - 19:10

Wiem Docek, że Diablo II nie jest łatwą grą, jak na przykład CoD2 w lanie z mięskiem przy drugim kąpie i dlatego ci się nie podoba, ale jest wielu graczy, którzy lubią trudne gry dlatego podjęli się tej rozgrywki. A o ile mnie pamięć nie myli to ty nawet I aktu nie przeszedłeś co nie??

Hehe... PzDr Docek

***************************Master Jagoda Rulezzzzz*****************************

//amd
  • 0

#5 gekon

gekon
  • Użytkownicy
  • 73 postów

Napisano 03 wrzesień 2007 - 18:55

A tym mięskiem mniemam, że byłeś Ty :P bo tak naprawdę na to samo wychodzi :/. Do Diablo nic nie mam :P ale nie lubie i tyle :P




:P *DARK WATER rulez* :P
  • 0
Everybody lies...

#6 Kwaczeq

Kwaczeq
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 03 wrzesień 2007 - 21:06

A co sądzicie o DarkMU docent wzglendnie nie m usi sie wypowiadać
  • 0

#7 Cierni

Cierni
  • Użytkownicy
  • 17 postów

Napisano 04 wrzesień 2007 - 20:30

Kwaczek jeśłi chodzi ci o MU online, to w stu procentach popieram i uważam że docek zna się jedynie na klasyce muzyki ( Disco Polo), na grach nie zna się wcale. A co powiesz o grze w karty??
  • 0

#8 Adyjanz

Adyjanz
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 11 listopad 2007 - 11:43

Przesiadyłem przed komputerem godzinami, siedząc na Battle Net`cie do późnych godzin xD Niestety, nie wiem co się stało, w grze zaczęły występować bardzo liczne lagi, nawet na łączu 2 mb/s. Grać się po prostu nie da, z gry musiałem zrezygnować. Bardzo cięzko było mi się z tym faktem pogodzić, w końcu była to moja pierwsza gra cRPG na PC :/
  • 0

#9 EloSxdd

EloSxdd
  • Użytkownicy
  • 74 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra

Napisano 07 wrzesień 2011 - 18:54

Diablo 2, to najlepsza gra ze swojego gatunku. Nie raz przeszedlem, i ciagle do niej wracam :D.
Nawet gram teraz, Barnarzynca, 18lvl II Akt, po zabiciu Radamenta :D.



Pisac! Bo watek ucichl..!:D
  • 0

#10 Daretzki

Daretzki
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 09 wrzesień 2011 - 07:53

Diablo II to klasyk nad klasyki, jedna z pierwszych gier jakie miałem na PC :) ehhh aż się łezka w oku kręci na myśl ile to już lat temu :) i kłótnie z kolegą kto jest lepszy barbarzyńca czy paladyn i dobijanie do 30 lvl i pojedynki :) fajne czasy :P
  • 0

#11 EloSxdd

EloSxdd
  • Użytkownicy
  • 74 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra

Napisano 09 wrzesień 2011 - 22:25

W koncu cos ruszylo :P
Hmm.. Moze tu sie dowiem..
Czy ktos wie czy da (a jak tak to w jaki sposob) sie dostac do Uber Trinstram, w trybie Single Player? :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych