Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z dzwiękiem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Unio

Unio
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 31 sierpień 2007 - 09:03

Przy odpalaniu komputera, komputer wydaje dźwięk przez 3-4 sec, potem przerwa i znowu i tak cały czas... Dlaczego?
  • 0


#2 kiaad

kiaad
  • Użytkownicy
  • 190 postów

Napisano 27 wrzesień 2007 - 00:03

ale jaki to dzwięk ?

"pisk" :)

czy czasem nie robiłeś o/c ?
  • 0

#3 Mateusz

Mateusz

    Redaktor naczelny

  • Administratorzy
  • 1541 postów

Napisano 27 wrzesień 2007 - 14:06

jaki to dźwięk z "budy" czy z głośników ? czy jest to jakis charakterystyczny dźwięk? Opis pisków wydawany przez speakera powinien być opisany w instr. od MB.
  • 0
Dołącz PCFoster.pl na Facebooku: http://www.facebook.com/pcfosterpl :) Zapraszamy!

#4 Vicious Jack

Vicious Jack
  • Użytkownicy
  • 750 postów

Napisano 23 luty 2009 - 12:06

Śmierdzi fizyką :)... Też tak miałem kiedyś przez jakiś i nie mogłem dojść do sedna problemu... Problem rozwiązał się praktycznie sam. Wcześniej zgubiłem telefon, wpadł mi w kable między ścianę a biurko. Wylądował przy ścianie z wyjściami kabli z kompa. Znalazłem, podniosłem go i ustało. Nie wiem, co to miało znaczyć, ale jak się spytałem fizyczki o co mogło chodzić, mówiła, że mogło dojść do zmiany częstotliwości nadawania dźwięku, dlatego tak się działo. Po tym spróbowałem przyłożyć raz jeszcze tel do kompa z tyłu... dźwięk zaczął wariować ;]

A co do Twojego problemu, masz zintegrowaną kartę? Spróbuj ściągnąć sterownik albo program typu SOUNDmax odpowiedzialny za dźwięk. Wątpię, żeby doszło do uszkodzenia głośników.
  • 0

#5 Michal

Michal

    Michal

  • Guests
  • 1386 postów
  • LokalizacjaRybnik

Napisano 23 luty 2009 - 14:33

Najprawdopodobniej procesor ci się przegrzewa i dlatego piszczy. Sprawa jaką nasz temperaturę :)
  • 0
Dołączona grafika
Dołącz do fanów PCFoster.pl na Facebooku. Zapraszamy!

#6 musiak

musiak
  • Użytkownicy
  • 68 postów

Napisano 09 marzec 2009 - 18:37

jaki to dźwięk z "budy" czy z głośników ? czy jest to jakis charakterystyczny dźwięk? Opis pisków wydawany przez speakera powinien być opisany w instr. od MB.



Nic dodać i nić ująć. Legendę dźwięków swojej płyty znajdziesz w manualu. Każdy producent posiada inne dźwięki
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych