Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki router kupić


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 karino3

karino3
  • Użytkownicy
  • 56 postów

Napisano 11 luty 2016 - 19:35

Witam mam router TP-LINK TL-WR841N niestety spadł mi i pękł
moja sieć to prędkość pobierania 100 Mbit/s
prędkość wysyłania 10 Mbit/s co polecacie kupić w cenie od 150 d0 300 router stoi w korytarzu mieszkanie w bloku


  • 0


#2 MałgosiaZ

MałgosiaZ
  • Użytkownicy
  • 21 postów

Napisano 26 luty 2016 - 21:16

Ja w domu korzystam z takiego modelu http://www.vobis.pl/...e-2-137254.html mieszkam w domu w starym budownictwie i tak naprawdę z jednego internetu korzystamy w dwie rodziny, problemy z zasięgiem nie ma nawet w ogrodzie.


  • 0

#3 Atteelectronics_com

Atteelectronics_com
  • Użytkownicy
  • 50 postów

Napisano 15 kwiecień 2016 - 11:47

Popatrz na kilka innych ,modeli od TP-LINK,stoją na dobrym,wysokim poziomi ei do kwoty 300zł nie powinno być żądnego problemu aby wybrać ten najbardziej odpowiedni,oczywiście poszukaj w sklepach internetowych.


  • 0

#4 kriczu

kriczu
  • Użytkownicy
  • 95 postów

Napisano 21 kwiecień 2016 - 12:43

Router Netgear WNR3500L 300Mbps  - kawał solidnego routera, najlepiej zerknij w opisy. Jest USB, Qos, prędkość wysoka - i tak pewnie jej nie wykorzystasz, no i to co najważniejsze przy routerach tej firmy - solidność. One nie generują problemów - u nas wymieniamy je głównie ze względu na konieczność nowych funkcji, a nie w związku z ogólnymi problemami.


  • 0

#5 Atteelectronics_com

Atteelectronics_com
  • Użytkownicy
  • 50 postów

Napisano 17 maj 2016 - 10:51

Netgar też będzie w porządku,a w zasadzie autor nie odczuje żadnej różnicy co do prędkości pomiędzy nim a modelami TP-linka,które  mojej ocenie są równie stabilne i do 300zł jak pisałem wcześniej,można wybrać naprawdę solidny model.


  • 0

#6 kriczu

kriczu
  • Użytkownicy
  • 95 postów

Napisano 14 grudzień 2016 - 13:38

Nigdy nie testowałem w praktyce TpLinka, ale nawet kiedy szukałem routera w głupim media markt, to doradca sugerował odpuszczenie sobie tej marki ze względu na zawodność. A czy z tą zawodnością faktycznie tak jest to niech userzy ocenią.


  • 0

#7 Biolik

Biolik
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 12 styczeń 2017 - 11:09

Ja mam w domu takiego D-Linka http://routery-i-mod...nk-dir-809.html. Działa już jakie 2 lata i nie zawodzi :)


  • 0

Biolik


#8 gopik

gopik
  • Użytkownicy
  • 10 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 26 maj 2017 - 11:42

ja mam TP Linka tylko należy sprawdzić numery seryjne bo większość jest łatwa do zhakowania przez oszustów


  • 0

#9 SerwisKomputerowy

SerwisKomputerowy
  • Użytkownicy
  • 36 postów

Napisano 19 czerwiec 2017 - 10:48

Jestem za modele TP-Linka cieszą się dobrą opinia, sprawdź tylko nr seryjne o których mowa powyżej , zresztą jeżeli kupisz router z pewnego źródła w dobrym sklepie internetowym to nie masz się czego obawiać, daj znać na jaki model ostatecznie padł wybór.


  • 0

#10 Corman

Corman
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 22 czerwiec 2017 - 08:51

TP-Linki są w dobrych cenach. Pytanie, co chcesz osiągnąć? Jeżeli potrzebujesz tylko routera, to po prostu kup podobny model, a jeśli czegoś więcej, to musisz się sam określić.


  • 0

#11 Torad_eu

Torad_eu
  • Użytkownicy
  • 105 postów

Napisano 22 styczeń 2018 - 12:48

Zgadza się, plus do tego warto zawsze sprecyzować budżet jaki posiadasz na ten cel i wtedy doradzimy coś sensownego, ale jeden z modeli TP-Link będzie jak najbardziej w porządku pod kątem jakości.


  • 0

#12 kastan

kastan
  • Użytkownicy
  • 91 postów

Napisano 20 luty 2018 - 13:45

Coś od Netgear. Model to kwestia budżetu, ale pod każde wymagania, można jakiś sprzęcik dopasować.

Ogólnie Netgeary są niezawodne. Nie sprawiają żadnych problemów i tak właśnie powinno być.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych