Skocz do zawartości


Zdjęcie

Znikający dźwięk


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 MsMouse

MsMouse
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 03 luty 2016 - 17:49

Witam, od jakiegoś czasu dość często obserwuję sytuację, kiedy nagle w komputerze "tracę dźwięk" a odtwarzacz zwalnia, albo po spauzowaniu obraz dalej idzie. Sytuację taka obserwuję głównie na youtube czy cda, dlatego że to wlasnie z nich najcześciej korzystam. Wtedy zazwyczaj odświeżam, zatrzymuje film, a po jakimś czasie dźwięk samoistnie wraca.

Ktoś co może być tego przyczyną? Dodam że mam windows10, korzystam z mozilli, ale na innych przegladarkach dzieje się tak samo a aktualizacja flashplayera nie rozwiązuje problemu.

Od jakiegoś czasu dzieja się też inne "cuda", tzn czasem nie jestem w stanie otworzyć zapisanych na komputerze obrazow - pojawia sie komunikat o tym ze przekroczono limit oczekiwania (natomiast w gimpie czy innych programach graficznych nie ma najmniejszego problemu). Nie wiem czy to ma jakikolwiek ze sobą związek, ale kompletnie nie wiem czemu tak się dzieje. Komputer do tej pory działał w miarę "sprawnie i normalnie". Będę ogromnie wdzięczna za jakieś sugestie.


  • 0


#2 retajl

retajl
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 22 luty 2016 - 11:31

albo Ci się po prostu zacina albo głośniki są zepsute


  • 0

#3 Patunka82

Patunka82
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 23 luty 2016 - 12:18

Czy możecie mi powiedzieć, co może być przyczyną tego, że podczas montowania filmu w Movie Maker tracę dźwięk w tym nagraniu i po zapisaniu filmu w normalnym formacie też film odtwarza się już bez głosu (przed edycją wszystko jest ok)


  • 0

#4 bowin

bowin
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 09 marzec 2016 - 10:24

moze masz włączone nagrywanie dźwięku


  • 0

#5 denszol

denszol
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 09 marzec 2016 - 12:49

ja nie miałem nigdy takich problemów


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych