Skocz do zawartości


Zdjęcie

Windows 10 Insider


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 gsobanski4

gsobanski4
  • Użytkownicy
  • 199 postów

Napisano 20 styczeń 2016 - 14:13

Mam pytanie do insiderów posiadających Windows 10 Build 11099.rs1_release.160109-1156 , rozumiem że wyskakujące okienko informujące błędzie „WSClient.dll brak wpisu RefreshBannedAppList - plik RunDLL” to błąd globalny ? Chciałem się tylko upewnić bo znalazłem taki artykuł potwierdzający moje przypuszczwnia: „Insiderzy skarżą się na błędy zgłaszane przez komponent WSClient.dll. Okazuje się, że funkcja nie eksportuje w nowej kompilacji Windows 10: DllCanUnloadNow, DllGetClassObject, RefreshBannedAppsList oraz g_bPrintFromClientDLL. Jedynym rozwiązaniem problemów ze zgłaszaniem błędów jest zablokowanie działania WSRefreshBannedAppsListTask. Chcąc to zrobić trzeba uruchomić Harmonogram zadań i udać się do gałęzi Microsoft/Windows/WS. Następnie należy kliknąć prawym przyciskiem myszy na WSRefreshBannedAppsListTask i zablokować działanie funkcji.

Niestety, członkowie programu Windows Insider znajdujący się w szybkim pierścieniu aktualizacji muszą liczyć się w najbliższym czasie z większą ilością błędów. Microsoft przekazał, że przyspieszy wydawanie nowych kompilacji dla Insiderów, ale to może przełożyć się na większą liczbę problemów. Uniknąć ich można poprzez przełączanie się na wolny pierścień aktualizacji, gdzie będą dostarczane mniej kłopotliwe kompilacje "dziesiątki".”


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych