Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gdzie kupić tanio telefon


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 karpik

karpik
  • Użytkownicy
  • 228 postów

Napisano 20 styczeń 2016 - 07:43

Cześć. Chcę zone kupić jakiegoś dobrego taniego smartfona. Gdzie mają w miarę niedrogie modele? 


  • 0


#2 monki

monki
  • Użytkownicy
  • 164 postów

Napisano 20 styczeń 2016 - 08:50

W sieci jest wiele promocji ale proponuję na nie uważać. Jeśli na przykład widzisz podejrzanie dużą promocje na aukcjach to zorientuj sie czy sprzedawca nie sprzedaje na fakturę vat marża.Może to oznaczać,ze telefon bedzie traktowany przez serwis jako używany oraz nie będziecie mieli gwarancji.Sam raczej bym z tym uważał....

Lepiej jest zrobić zakupy w większym sklepie. Poza tym wiele z nich obecnie ma promocje na telefony po świętach.Jak na przykład rtv Euro agd: http://www.euro.com....komorkowe.bhtml . Praktycznie każdy telefon możesz tam kupić na raty 0%. Kupowałem tam jakis czas temu sprzęt dla siebie. 


  • 0

no i git


#3 karpik

karpik
  • Użytkownicy
  • 228 postów

Napisano 29 styczeń 2016 - 15:01

Dzięki. Już się zdecydowałem :) 


  • 0

#4 fernin

fernin
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 04 luty 2016 - 11:09

Ja również kupowałem w Euro. 


  • 0

Nie jem mięsa. Piję tylko wyciśnięte soki.


#5 Atteelectronics_com

Atteelectronics_com
  • Użytkownicy
  • 50 postów

Napisano 18 kwiecień 2016 - 12:01

Czyli przepłaciliście,ponieważ jest wiele ciekawszych sklepów online gdzie śmiało można kupić nie drogie i dobre urządzenia gsm czy generalnie elektronikę. Szczególnie teraz wiosną kiedy można liczyć na promocje,zobaczcie np u nas.


  • 0

#6 Tymoteusz1

Tymoteusz1
  • Użytkownicy
  • 218 postów

Napisano 01 maj 2018 - 10:29



Nie widzę nic złego w tym, by ściągać dobre telefony z zagranicy. Przecież skoro można mieć tańsze produkty, to dlaczego przepłacać? Dobrym przykładem są tutaj przesyłki zagraniczne dpd, które możecie zamówić przez Furgonetkę. To świetna sprawa na zorganizowanie sobie dobrego smartfona. 


  • 0

#7 tert

tert
  • Użytkownicy
  • 319 postów

Napisano 03 lipiec 2018 - 08:11

NO nie wiem czy w euro.... Fakt mają fajne raty ale ogólnie telefony są tam droższe niż w sklepach internetowych. Poza tym jest tam ograniczony wybór. Maja jedynie duże marki takie jak Lg czy Samsung. A moim zdaniem aktualnie o wiele lepsze są telefony firmy Xiaomi, które mają zdecydowanie lepszą jakośc w stosunku do ceny.

 

Zerknijcie sobie do tego sklepu:

https://www.fosterte...edmi-Note-4/118

 

Maja w dobrych cenach cała serię Xiaomi redmi note. 


  • 0

#8 izzyker

izzyker
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 04 styczeń 2021 - 14:57

Kupowałem telefon przez allegro bo akurat sprzedawca miał taki model jaki mnie interesował. Po kupnie telefonu warto sprawdzić czy jakieś akcesoria mobilne mogłyby się przydać.


  • 0

#9 syllwiusia

syllwiusia
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 28 kwiecień 2021 - 11:38

Z swojej strony polecam sklep http://www.ver-tel.pl Mają bogatą ofertę i konkurencyjne ceny. Szczerze polecam!! Warci uwagi!!!


  • 0

#10 Adamila021

Adamila021
  • Użytkownicy
  • 116 postów

Napisano 08 czerwiec 2021 - 15:45

Poszukać w internecie, to sie zawsze sprawdza i to z różnymi sprzętami, nie tylko z telefonami. Porównywarki cenowe będą tu najlepszą z opcji według mnie. Jak kupowałam do córki S21 Ultra i trafiłam na bardzo dobrą okazje. Jak będziecie szukać telefonu to pomyślcie o tym modelu.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych