Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z outlookiem

outlook nieprzeczytane

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 iggypop

iggypop
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 19 styczeń 2016 - 16:05

Witam.

 

Mam drobny problem z outlook express widoczny na załączonym screenie. Skrzynkę odbiorczą mam podzieloną na podfoldery. Wszystkie wiadomości mam przeczytane, mimo to przy dwóch folderach mam numerki 1 i 2, które wskazują, że jakieś wiadomości są nieprzeczytane. Nie zmienia się to nawet kiedy wybieram opcję "zaznacz wszystkie jako przeczytane". Jest to dość irytujące, ponieważ ciągle nie mam pewności, czy nie przyszła jakaś nowa wiadomość od osób przypisanych do tych 2 folderów. Jaka może być tego przyczyna?

Załączone pliki


  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 19 styczeń 2016 - 19:24

Spróbuj zlokalizować które to wiadomości traktowane są jako nieprzeczytane po czym zapisz sobie ich kopię i usuń z serwera.
Drugie wyjście to skopiuj plik danych, utwórz w Outlooku nowy profil i podłącz ten plik. Zobacz czy numerki zniknęły.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 iggypop

iggypop
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 20 styczeń 2016 - 16:11

Dzięki za pomoc. Udało się to rozwiązać bardziej "siłowym" rozwiązaniem. Usunąłem wszystkie wiadomości z obydwu folderów, przywróciłem je i wtedy zaznaczyłem "oznacz wszystkie jako przeczytane". Tym razem zadziałało.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych