Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wymiana ekranu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tanim

Tanim
  • Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 13 styczeń 2016 - 12:01

Waszym zdaniem czy opłaca się wymienić ekran w smartphonie czy lepiej sobie poszukać nowego lub używane na portalach aukcyjnych ale z dobrym ekranem??

Moja siostra ma samsunga galaxy s3 i ostatnio wypadł jej z torebki na kafelki. Oczywiście ekran nie wytrzymał i poszedł pajączek po ekranie. Ekran się nie rozlał (nie ma czarnych plam)


  • 0


#2 Emill

Emill
  • Użytkownicy
  • 6 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 14 styczeń 2016 - 20:11

Oczywiście, że warto wymienić ekran. Może niekoniecznie wysyłać do autoryzowanego serwisu samsung, ale po prostu oddać do punktu serwisowego, których jest pełno. Na pewno odradzam kombinowanie samemu lub  oddawanie znajomym do naprawy (nawet jeśli wiedzą jak to się robi). W serwisie mają odpowiednie warunki i sprzęt do naprawy telefonu. Poza tym dostaniesz jakąś gwarancję. A ze znajomymi możesz się tylko pokłócić w razie jakiegoś niepowodzenia naprawy. Najlepiej samemu kupić potrzebną część i zanieść do serwisu, tak będzie jeszcze taniej.


  • 0

#3 slawmach

slawmach
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 18 styczeń 2016 - 07:59

No raczej się opłaca. To też zależy do jakiego serwisu pójdziesz i ile będą chcieli z Ciebie zedrzeć kasy. Kiedyś chciałem naprawić tablet bo też mi się ekran uszkodził. Odwiedziłem wówczas kilka serwisów i z cenami się wyścigowali. Więc zdecydowałem że za taką kasę kupię nowy i tak zrobiłem. Potem swego czasu poznałem kolesia, który pracuje w takim serwisie. I w sumie naprawił mi ten stary tablet za parę groszy. Wystarczyło kupić tylko ekran i go wymienić. Ekran zamówiliśmy na internecie i po sprawie.


  • 0

#4 Flawiusz

Flawiusz
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 21 styczeń 2016 - 22:41

A samemu czy kupisz ekran i oddasz go komuś w serwisie, żeby zamontował? Ja niestety raz się pokusiłem i do mojej Xperii sam próbowałem zamontować nowy ekran... Namęczyłem się sporo, straciłem sporo nerwów a i tak wszystko poszło... skończyło się na tym, że wymieniłem telefon bo kupowanie jeszcze raz nowego ekranu i oddawanie do serwisu zupełnie przewyższyłoby wartość telefonu. A z allegro telefonu bym nie brał, bo nie wiadomo czy refurbished, w jakim stanie jest dokładnie... Już lepiej kupić ten ekran


  • 0

#5 Koputerix

Koputerix
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 26 styczeń 2016 - 00:27

Ja mimo wszystko uważa, że warto spróbować bo skoro telefon jest dobry i mógł jeszcze posłużyć to nie opłaca się go wymieniać tylko z uwagi na pęknięta szybkę, tym bardziej, że dziś można zrobić to samemu. Ja miałem podobną sytuację, nawet oddałem już telefon do naprawy tylko, że facet w serwisie zaśpiewał sobie tyle, że mógłbym kupić nowy telefon za te pieniądze. Wróciłem do domu poszperałem po  internecie znalazłem dokładny filmik jak się za to zabrać, a później sklep z częściami do samsunga, który tobie też polecam http://www.czescisamsung.pl I wszystko zrobiłem am, a ostateczna naprawa wyniosła mnie parę groszy. 


  • 0

#6 fernin

fernin
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 04 luty 2016 - 11:09

Oj będzie Cię to drogo kosztowało. 


  • 0

Nie jem mięsa. Piję tylko wyciśnięte soki.


#7 darialux26263

darialux26263
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 22 lipiec 2021 - 07:08

Ja polecam http://ver-tel.pl/, zawsze u nich naprawiam co potrzebuję i się opłaca :) Dodatkowo zawsze szybko wykonują usługę :D


  • 0

#8 Adamila021

Adamila021
  • Użytkownicy
  • 116 postów

Napisano 12 listopad 2021 - 07:21

Zawsze może taki namiar się przydać, choć ja raczej dbam o swój telefon, mam też szybkę ochronną więc nic nie powinno złego się dziać. Zadbajcie o takie zabezpieczenia, polecam to zrobić i to jak najszybciej. Jak kupowałam telefon iPhone 13 Mini, to szkło hartowane na niego już czekało u mnie w domu.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych