Skocz do zawartości


Zdjęcie

Acer Aspire One D260

windows reinstall

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Oser

Oser
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 11 styczeń 2016 - 15:52

Szukałem tematu ale nie było, jak było to do kosza. 

Witam was serdecznie proszę o pomoc, a raczej proszę o rozwianie moich wątpliwości odnośnie tego jaki system będzie najlepsze dla tego maluszka. Aktualnie Acer radzi sobie na windowsie xp- black edition , ale już niestety ponad rok temu był wrzucony i troszkę syfu sie na nim znalazło i nie chodzi tak szybko jak bym chciał żeby chodził. Proszę o podanie mi systemu który będzie sobie najlepiej radził na tym sprzęcie. 
Acer Aspire One D260. 

Będzie to moja pierwsza instalacja systemu na notebooku, będę zadawał pewnie dużo pytań więc proszę bądźcie wyrozumiali. Dziękuje za opowiedzi i życzę miłego dnia !


  • 0


#2 Oser

Oser
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 11 styczeń 2016 - 18:47

Dziękuje za szybką odpowiedź, zdecydowałem się na WIN JG7 Starter lite- póki co zapierdala jak pojebany aż strach dorzucać jeszcze 1GB Ram-u. Potem zdam info jak wszystko działa w praktyce. póki co jest pięknie aż mięknie. 


  • 0

#3 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 11 styczeń 2016 - 19:20

Nie wiem jak się odnieść do tych wypowiedzi.
Mogę jedynie zadać pytanie: nie lepiej oryginalne wersje systemów?


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#4 Oser

Oser
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 11 styczeń 2016 - 20:13

win 7 starter mulił od samego początku jak dostałem tego notebooka. 


  • 0

#5 Nikolnet_pl

Nikolnet_pl
  • Użytkownicy
  • 49 postów

Napisano 19 styczeń 2016 - 13:48

Widocznie już swoje przeszedł,plus mało pamięci operacyjnej zrobiło swoje,stad zamulanie systemu. Jeżeli obecnie jest w porządku i odpowiada Ci jego szybkość,płynność działania,to moim zdaniem najważniejsze.


  • 0

Twój Sklep Komputerowy.



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych