Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaką markę obuwia polecicie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 monki

monki
  • Użytkownicy
  • 164 postów

Napisano 10 styczeń 2016 - 11:13

Witam. Przyszły wyprzedaże i chciałbym sobie jakieś buciska kupić ;) No i tu jest problem bo chciałbym dobrej marki, ale też nie mam majątku. Nie chcę po miesiącu czy dwóch iść do reklamacji bo mi się buty rozleciały. Zazwyczaj kupowałem w Deichmanie bo tam mają na prawdę spory wybór różnych modeli, no ale te firmy ich nie są solidne zbytnio bo buty się szybko rozlatywały (ale przyznać trzeba że z reklamacją u nich nie ma żadnych problemów). Buty mają być sportowe ale nie w stylu Adidasa bo tej marki nienawidzę wręcz. W sumie w Nike, Pumie czy innych też trzeba nieźle poszperać, żeby znaleźć coś solidnego, no ale może macie inne zdanie. Jakie znacie marki i śmiało możecie je polecić? 
 

  • 0

no i git



#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 10 styczeń 2016 - 20:24

Od kilku lat kupuję obuwie marki Nike i Puma. Używane zgodnie z przeznaczeniem przynajmniej 2 sezony wytrzymają.

Powinieneś zapytać na forum tematycznym. Dostaniesz bardziej fachową odpowiedź.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 karpik

karpik
  • Użytkownicy
  • 228 postów

Napisano 14 styczeń 2016 - 06:58

Osobiście lubię buty New Balance. Są wygodne, dobrze leżą na nodze oraz są w stosunkowo dobrych cenach w  porównaniu do jakośći. Warto jest na pewno kupować na wyprzedażach bo dzieki temu kupisz je o wiele taniej niż normalnie. Zerknij sobie do Supersklepu:

http://supersklep.pl/new-balance

 

Na wiele modeli jest przecena. Te buty są na przykład przecenione z 350 na 230 zł, zobacz sobie:

buty-new-balance-574-nk.jpg


  • 0

#4 misma

misma
  • Użytkownicy
  • 7 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 15 styczeń 2016 - 13:03

Sportowe to nike, tylko one do mnie przemawiają i są trwałe.

A to chyba najważniejsze. New Balance mi się nie podobają.


  • 0

#5 bart2k

bart2k
  • Użytkownicy
  • 19 postów

Napisano 16 styczeń 2016 - 00:28

Możecie się ze mnie śmiać, ale ja uważam, że buty, które Lidl czasem rzuci na swoje półki są całkiem OK :D. Nie piszę tego tak z przysłowiowej du*y, tylko miałem okazję je jakby przetestować i jestem miło zaskoczony.


  • 0

#6 Gurbs5

Gurbs5
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 17 styczeń 2016 - 18:24

 

Witam. Przyszły wyprzedaże i chciałbym sobie jakieś buciska kupić ;) No i tu jest problem bo chciałbym dobrej marki, ale też nie mam majątku. Nie chcę po miesiącu czy dwóch iść do reklamacji bo mi się buty rozleciały. Zazwyczaj kupowałem w Deichmanie bo tam mają na prawdę spory wybór różnych modeli, no ale te firmy ich nie są solidne zbytnio bo buty się szybko rozlatywały (ale przyznać trzeba że z reklamacją u nich nie ma żadnych problemów). Buty mają być sportowe ale nie w stylu Adidasa bo tej marki nienawidzę wręcz. W sumie w Nike, Pumie czy innych też trzeba nieźle poszperać, żeby znaleźć coś solidnego, no ale może macie inne zdanie. Jakie znacie marki i śmiało możecie je polecić? 

 

Dlatego warto kupowac coś taniego,ale i wygodnego. W razie uszkodzenia nasze pieniądze nie zmarnują się.


  • 0

Nie musimy być doskonali, pod warunkiem, że będziemy dążyli do doskonałości.


#7 peron

peron
  • Użytkownicy
  • 72 postów

Napisano 02 luty 2016 - 12:58

A ja jestem zdania,że nie opłaca sie kupować najtańszego obuwia. Szybko Wam się rozleci. Co z tego,że wydaliście kasę skoro będziecie musieli znowu zainwestować swoje pieniądze w coś innego. Jeśli chodzi o mnie to preferuje buty takich firm jak Tommy Hilfiger czy Hugo Boss. Ani razu nie zdarzyło mi się aby buty tych firm odkleiły się albo były niewygodne co zdarzało się w przypadku tych tańszych marek. Poza tym nie wiem jak u Was w miastach ale u mnie wszystko co zostanie rzucone na kosze w sklepie Lidl jest wykupione tego samego dnia tak wiec nie ma szans aby to dorwać :P

Nowe kolekcje butów na wiosnę pojawiły się w Gomezie:

http://gomez.pl/pl/men/obuwie

Możecie sobie zajrzeć.

Zastanawiam się czy nie zamówić sobie czegoś takiego;

SP161M0000198000042-1-scale-300-400.jpg

Co o tym sądzicie? 


  • 0

#8 Awars1043

Awars1043
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 16 luty 2016 - 22:40

Buty marki Nike są moim zdaniem bardzo dobre. Nigdy się na nich nie zawiodłem.


  • 0

#9 polook

polook
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 23 luty 2016 - 23:32

Ja zawsze po przymierzeniu wiem czy wygodne. Nie patrzę na markę. 


  • 0

Umierający ptak wydaje żałosne dźwięki; umierający człowiek wygłasza mądre zdania.


#10 monej

monej
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 25 luty 2016 - 14:53

Ja takze - jak ide do sklepu (chodzi o buty sportowe) to nie patrze na marke, ale na wyglad buta oraz na wygode no i cene. Raz mam Nike, raz Pumy itp.


  • 0

#11 Kms

Kms
  • Użytkownicy
  • 12 postów

Napisano 14 marzec 2016 - 12:18

Ja kupuję jedynie skórzane obuwie. Wolę dopłacić trochę więcej ale kupić sobie porządne buty, które wykonane są z dobrych materiałów niż kupować sobie jakieś tanie obuwie, które nie wytrzyma sezonu . Poza tym nie wiem czy czytaliście ale buty produkowane w Chinach czy w Wietnamie pełne są szkodliwych substancji, klejow. Mogą powodować alergie.

 

W Polsce jest wiele porządnych fabryk obuwia, które mają w ofercie niezłe jakościowo buty. Na przyklad tutaj jest strona firmowa sklepu Otmęt:

http://www.butyotmet.pl/

Kupowałem tam buty wiele razy .Wszystko dobrze wykonane. 


  • 0

#12 witekk

witekk
  • Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 11 styczeń 2018 - 12:34

Jak nie wiesz co wybrać nie masz swoich ulubionych marek to wybieraj z tego co jest znane przykładowo jeśli chodzi o sportowe buty to adidas, nike czy fila, takie buty w dobrych cenach kupisz przykładowo w Deichmannie https://www.deichman...kie-trampki.cat tu masz linka do sportowych butów męskich.


  • 0

#13 liaflam1

liaflam1
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 15 styczeń 2018 - 21:48

Poszukajcie sobie też informacje w Internecie. Sporo tam sprawdzonego info :)


  • 0

#14 biggmusic

biggmusic
  • Użytkownicy
  • 26 postów

Napisano 04 kwiecień 2019 - 17:36

Jeśli będziecie szukać obuwia dla dzieci to polecam Mrugała sklep

Mają najlepszą jakość bucików wspierających rozwój stopy 


  • 0

#15 Paturatu

Paturatu
  • Użytkownicy
  • 83 postów

Napisano 28 marzec 2022 - 16:01

Jeśli chodzi o obuwie to ja stawiam na ofertę sklepu internetowego https://butosklep.pl/ bo u nich zakupisz obuwie dla niej i dla niego jak i dziecka. Wszystko to w dużym wyborze, z szybką dostawą jak i w atrakcyjnych cenach. Przejrzyj ich stronę a na pewno znajdziesz coś dla siebie i swoich bliskich jeśli chodzi o obuwie.


  • 0

#16 irk39

irk39
  • Użytkownicy
  • 310 postów

Napisano 18 maj 2022 - 07:36

Też zamawiam obuwie w sieci. Na początku nie byłem do tego przekonany, ale potem raz czy dwa razy zamówiłem. Wszystko było ok (dobrze wymierzyłem wkładkę tak wiec nie musiałem obuwia zwracać). Aktualnie eleganckie buty nadal kupuję w sklepach stacjonarnych. Ale sportowe obuwie jedynie w sieci. Jest taniej i wygodniej.

 

Poza tym w sklepach online można znaleźć marki, których na próżno szukać w normalnych sklepach, piszę tutaj na przykłąd o modelu Palladium:

https://www.butomani...ladium-434.html

 

Firma ma trampki świetnej jakości, śmiem stwierdzić, ze najlepsze jakościowo trampki jakie kiedykolwiek miałem. 


  • 0

#17 wolski

wolski
  • Użytkownicy
  • 1026 postów

Napisano 19 czerwiec 2022 - 11:20

Dla mnie przede wszystkim ważnym jest to aby mieć jak najlepszej jakości obuwie robocze, gdyż dbam o swoje bezpieczeństwo w pracy. Myślę, że bardzo spory wybór takich rzeczy zawsze znajdziemy w sklepie https://znaki-bhp.pl...nna/ochrona-nog i jak najbardziej tego typu kwestie są po prostu ważne.


  • 0

#18 isabela

isabela
  • Użytkownicy
  • 928 postów

Napisano 21 czerwiec 2022 - 22:02

Ja nie ma ulubionej marki, ale zawsze zwracam uwagę na jakość wykonania i materiały z jakich buty powstały. Preferuje oczywiście obuwie skórzane. :)


  • 0

#19 miarewt

miarewt
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 15 lipiec 2022 - 19:11

Dzięki za te cenne informacje


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych