Skocz do zawartości


Zdjęcie

Smartfon 1200-1500


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 DariuszekMar

DariuszekMar
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 05 styczeń 2016 - 10:38

Cześć wszystkim,

Poszukuje smartfona w okolicach 1200-1500 zł, bliższe określenia smartfona podaje poniżej.


Do czego ma być smartfon:
- Facebook
- Youtube
- mniej wymagające gry Candy Crush itp.
- słuchanie muzyki, jednak nie jest audiofilem, więc Galaxy S2 grał dla mnie świetnie :)


Czego oczekuję:
- płynność działania
- dobry aparat do robienia zdjęć
-przyzwoita bateria
-ekran około 5 cali, im więcej tym lepiej
- dobra jakość wykonania
- dobry czas pracy na baterii


Wybrane propozycje:

- OnePlus One - z  tego co widziałem jest dostępny w sklepie Sferis, dlaczego jest tak słabo dostępny  w Polsce?
www.sferis.pl/p/377038-smartfon-oneplus-one-a0001-sandstone-black-64gb-0101022601.html

- SAMSUNG GALAXY A5 LTE Czarny - SM-A510FZKAXEO nowsza wersja

- LENOVO MOTO X Play Biały - SM4232AD1T1

- MEIZU MX5 - MEIZUMX5


Pomożecie z wyborem?  
 


  • 0


#2 monki

monki
  • Użytkownicy
  • 164 postów

Napisano 05 styczeń 2016 - 13:27

W tej cenie sensownym wyborem wydaje się telefon Samsung. Jest to dobra marka. Nie będziesz miał w przyszłości ewentualnych problemów z gwarancją. Nie polecam Ci telefonów marki Meizu. Wprawdzie jest to jedna z lepszych chińskich marek ale i tak może być bardziej awaryjna. Ze swojej strony proponuę jeszcze zaintersować się modelem Lg g3 bo telefon jest dobrze wykonany a jest obecnie w bardzo okazyjnej cenie.

Jeszcze niezły jest model Motorola Moto X.

 

Zajrzyj sobie poza tym do sklepu rtv Euro agd. Kupiłem tam sobie wczoraj nowy telefon ( sony xperia z3). Obecnie mają tam poświąteczne wyprzedaże tak więc sporo rzeczy jest w niższej cenie. Możesz natrafić na dobre okazje. 


  • 0

no i git


#3 Nikolnet_pl

Nikolnet_pl
  • Użytkownicy
  • 49 postów

Napisano 19 styczeń 2016 - 13:13

Wynalazki typu Galaxy A5 można sobie darować,ponieważ w tej cenie można znaleźć o niebo lepszy sprzęt z lepszą konfiguracją. Zainteresuj się Xperia Z3 czy Lg G4 lub HTC One M8.


  • 0

Twój Sklep Komputerowy.


#4 fernin

fernin
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 04 luty 2016 - 11:09

A może Lg G3? 


  • 0

Nie jem mięsa. Piję tylko wyciśnięte soki.


#5 Frantic

Frantic
  • Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 08 luty 2016 - 16:40

Ja bym brał tego oneplusa. Z tego co wiem odnośnie dostępności to sferis jest jedynym oficjalnym dystrybutorem w Polsce. To co jest na allegro to import własny.Tu masz fajny link na YT pokazujący co ten niepozorny chińczyk potrafi.


  • 0

#6 Kamirp

Kamirp
  • Użytkownicy
  • 23 postów

Napisano 09 luty 2016 - 19:27

Oneplus 2 juz jest dostępny!!!
  • 0

#7 proexe

proexe
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 26 luty 2016 - 14:35

Osobiście polecam Iphone. Z listy zastanowiłbym się nad Samsungiem.


  • 0

#8 MałgosiaZ

MałgosiaZ
  • Użytkownicy
  • 21 postów

Napisano 04 marzec 2016 - 12:23

Dodaj trochę i kup sobie Samsunga Galaxy S6 bardzo fajny model. Ja dla siebie kupiłam w świetnym niebieskim kolorze na http://www.vobis.pl/...i-2-139081.html jestem mega zadowolona z zakupu. A kupowanie w sklepie internetowym pomogło mi zaoszczędzić gotówki.


  • 0

#9 Frantic

Frantic
  • Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 21 marzec 2016 - 14:35

Osobiście polecam Iphone. Z listy zastanowiłbym się nad Samsungiem.

 

Z całym szacunkiem dla tej marki, dostaje się w tej cenie mniej niż daje konkurencja. Trochę słabo. 


  • 0

#10 Atteelectronics_com

Atteelectronics_com
  • Użytkownicy
  • 50 postów

Napisano 15 kwiecień 2016 - 11:44

Iphone to smartfon gdzie nie płacisz za jego jakość tylko firmę wiec nie warto. Poza tym sensownym wyborem będzie  MOTO X lub w tej cenie także HTC One M9 oraz Lg G4 z bardzo dobrą konfiguracją i dużym,czytelnym wyświetlaczem.


  • 0

#11 syllwiusia

syllwiusia
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 08 grudzień 2021 - 10:36

Ciekawą ofertę posiada sklep Ver-tel z Torunia. oferują telefony po atrakcyjnych cenach, poza tym sprzedają laptopy, tablety i nawigacje satelitarne. Jak twój laptop odmówi posłuszeństwa to polecam właśnie Ver-tel, który naprawia i serwisuje między innymi laptopy. Dla zainteresowanych http://www.ver-tel.p...serwis-laptopow Sklep prowadzi skup między innymi urządzeń GSM. Swoje usługi świadczą również w sposobów wysyłkowy na terenie całego kraju. Ver-tel to sklep godny polecenia.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych