Skocz do zawartości


Zdjęcie

Windows 7 konieczność zainstalowania z usb 3.0??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 thunder666

thunder666
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 18 grudzień 2015 - 17:40

Witam.
Postaram się jak najlepiej wyjaśnić mój problem usmiechniety.gif
Otóż wygląda on tak...
Posiadany sprzęt Asus u32u
System Windows 7 home 64bit
Problem
Głupi ja człowiek wziąłem w obroty laptopa tegoż mojej dziewoji (tak przy reinstalce swojego kompa stwierdziłem że maluchowi też się przyda bo muli)
Instalacja z pena na moim PC przebiegła pomyślnie ot godzinka z hakiem i system ze sterami stoi jak ta lala usmiechniety.gif
No to biorę się za nieszczęsnego lapka instalacja się robi poszedłem z psem na spacer wracam instalacja zakończona a tu ani usb ani kart sieciowa nie działa smutny.gif Windows 7 w rozdzielczości mocno odbiegającej od normy daje mi z pulpitu po oczach...
Niestety nie sprawdziłem pen podczas instalacji był podpięty pod usb3.0 (i niestety nie ma możliwości podpięcia pena pod usb 2.0 ponieważ mimo to że laptop takie posiada zostało ono wyłamane przez moją drugą połówkę...)
A teraz do rzeczy ...
Rady??
Porady??
Ratunku!? zadowolony.gif
Serio to za każdą okazaną próbę pomocy macie moją dozgonną wdzięczność usmiechniety.gif
Chciałbym zainstalować ten system i tu pada pytanie czy można to zrobić poprzez usb 3.0 w tym laptopie?? 
PS. Dodam że Windows 100% oryginał posiadam dwa klucze licencyjne oryginal from microsoft usmiechniety.gif

  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 18 grudzień 2015 - 18:19

Pierwszy błąd w rozumowaniu: Usb nie wpływa na niedziałające podzespoły - po prostu brakuje sterowników. Te miałbyś zainstalowane od razu gdybyś użył opcji, którą ma każdy dzisiejszy laptop: recovery - to kolejny błąd.

Na szczęście można to odkręcić. Wejdź na stronę Asusa, odnajdź swój model i pobierz sterowniki.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych