Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam prezentu na święta dla męża


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#1 mruk9

mruk9
  • Użytkownicy
  • 25 postów

Napisano 18 grudzień 2015 - 11:35

Cześc, Może tutaj chłopaki ktoś mi doradzi jaki bedzie najlepszy prezent dla meża na święa? Zupełnie nie mam pomysłu co mu kupic :( Budżet tak do 200 zł. 


  • 0


#2 samar093

samar093
  • Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 18 grudzień 2015 - 13:18

Każdy facet lubi sobie pograć w jakąś fajną gierkę, ewentualnie dostać fajne perfumy, kosmetyki. Ja preferuję koszule, szczególnie te z wyższej półki. Poza tym praktyczne są portfele, rękawiczki, szaliki. Ewentualnie fajna książka lub płyta.


  • 0

Nie to jest ważne, ile czasu nam zostało, ale to, jak go wykorzystamy


#3 bart2k

bart2k
  • Użytkownicy
  • 19 postów

Napisano 19 grudzień 2015 - 15:07

Zgadzam się z kolegą wyżej co do gry lub książki :) a od siebie mogę dorzucić jeszcze może jakąś fajną maszynkę do golenia? Ewentualnie jakiś alkohol z wyższej półki.


  • 0

#4 karpik

karpik
  • Użytkownicy
  • 228 postów

Napisano 20 grudzień 2015 - 11:31

Dziewczyno na pewno nie ma sensu kombinować oraz kupować żadnych drogich , niepraktycznych prezentów. Jestem zdania,ze warto byłoby mu kupić cos wygodnego dla ubrania. Sam najbardziej lubię właśnie takie prakyczne rzeczy. Na pewno nie cieszyłbym się z jakiejś głupoty, która nadaje się jedynie do ustawienia na półce oraz do kurzenia.

Proponowałbym na przykład taką bluzę;

http://www.brandspla...ey-heather.html

 

Ewentualnie z tańszych taką czapkę:

http://www.brandspla...ey-melange.html

 

Marka Dickies ma naprawdę dobre rzeczy. 


  • 0

#5 Cokrell

Cokrell
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 20 grudzień 2015 - 22:39

W zeszłym roku żona kupiła mi szybkowar.. Co prawda ja częściej gotuję w domu, bo po 1) umiem i lubię, po 2) mam więcej wolnego czasu, to w tym roku wolę dostać jakiś bardziej męski prezent ;) Ucieszę się szczególnie z jakichś dobrych perfum. Pozdrawiam :)


  • 0

#6 kacpers1976

kacpers1976
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 22 grudzień 2015 - 20:01

Najlepiej coś praktycznego, co facet używa na co dzień. NA przykład koszula czy sweter, jeśli w takich chodzi. Albo na przykład skórzany pasek czy portfel. Do tego fajnym prezentem jest też zegarek i do takiej kwoty już da sie kupić coś sensownego. A najlepiej podpytać go czy może akurat potrzebuje czegoś albo chciałby coś mieć ekstra, czego sam by sobie nie kupił bo by mu było szkoda pieniędzy.


  • 0

#7 ola00

ola00
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 22 grudzień 2015 - 23:18

Słuchawki bezprzewodowe :D Albo jakies fajne giery


  • 0

#8 MałgosiaZ

MałgosiaZ
  • Użytkownicy
  • 21 postów

Napisano 23 grudzień 2015 - 22:00

Możesz mu kupić na przykład szczoteczkę elektryczna do zębów, polecam taki model http://www.vobis.pl/...k-2-150513.html. Ja w tym roku większość prezentów kupiłam w sklepach internetowych, można znaleźć dużo tańsze ceny określonych produktów.


  • 0

#9 peron

peron
  • Użytkownicy
  • 72 postów

Napisano 07 lipiec 2016 - 10:59

Ubrania to chyba najlepszy prezent. Myślę,ze większość mężczyzn jest praktycznych i wolałoby dostać na prezent coś do ubrania niż kolejną głupią rzecz, która bedzie jedynie stała na pólce i się kurzyła. Sam jakis czas temu zamawialem taką koszulkę dla brata na jego 18-stkę. Dostał masę głupot ale w koszulce chodzi i jakiś czas temu nawet o tym rozmawiaiśmy. Jest z tego prezentu najbardziej zadowolony ze wszystkich.

 

Zerknijcie sobie tutaj:

http://selino.pl/kos...wienie,g-7.html - na stronie można zaprojektować taką koszulkę na wymiar. 


  • 0

#10 paprik

paprik
  • Użytkownicy
  • 25 postów

Napisano 18 lipiec 2016 - 10:56

Jeśli mąż lubi pogrzebać przy aucie i o nie zadbać to może jakieś kosmetyki samochodowe? Ja jak dostałem zestaw do woskowania karoserii to miałem zajęcie na kilka weekendów :). Zobacz sobie tutaj coś powinno być w tym stylu.


  • 0

#11 leko2

leko2
  • Użytkownicy
  • 22 postów

Napisano 20 lipiec 2016 - 12:37

Ja się interesuje ksiazkami wiec i to chciałbym dostać w prezencie. ZAwsze podpowiadam rodzinie gdzie może zakupić ksiązki, że w ksiegarni matras pomoga w wyborze czy poszukaniu tej wybranej a cena nie zwali z nóg :)


  • 0

#12 stachy

stachy
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 04 sierpień 2016 - 10:26

Ja marzyłbym o nietypowym prezencie np. skok spadochronem :D


  • 0

#13 ramirez

ramirez
  • Użytkownicy
  • 28 postów

Napisano 06 wrzesień 2016 - 06:25

A jak się zapatrujecie na zegarki marki Hugo Boss? Mianowicie brat cioteczny ma 18 urodziny niedługo. Postanowiliśmy się z braćmi złożyć na jakiś porzadny zegarek ( raczej więcej niż 7 stówek nie damy) tak aby młody miał coś porządnego co jednak mu się przyda a nie coś co będzie jedynie zagracało mu półke. Zegarek raczej elegancki ale w trochę sportowym stylu ( raczej nie kupię mu klasycznego na pasku bo to jednak 18 latek). Ma jak na razie sportowy casio tak wieć casio nie chcę mu kupować.
Zastanawiam się and Fossilem a właśnie Hugo Bossem ( konkretnie serią Berlin). 
 
Na tej stronie jest katalog tej firmy:

  • 0

#14 Ombre_Clothing

Ombre_Clothing
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 08 wrzesień 2016 - 12:51

Bardzo dobry prezent dla mężczyzny to prezent praktyczny. I tak tutaj od razu możemy się polecić bez zbędnej bawełny jeżeli postanowicie podarować swoim facetom coś fajnego do ubrania. Czy to sportowy dres dla wieczornych biegaczy czy casualowa marynarka do pracy - znajdziecie u nas naprawdę fajne ubrania w rozsądnych (!) cenach. 
Warto do nas zajrzeć na rozeznanie, a w internecie jesteśmy tutaj --> http://j.mp/Ombre__PL

W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą :) 


  • 0

#15 baron00

baron00
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 10 wrzesień 2016 - 19:21

wiesz co bardzo fajne gadżety w tej cenie znajdziesz na avans.pl w elektronice chociażby albo w małym AGD, może coś ko komputera, samochodu dla męża? Takie prezenty wydają mi się być odpowiednie, szczególnie dlatego że są praktyczne. 


  • 0

#16 ala78

ala78
  • Użytkownicy
  • 45 postów

Napisano 15 wrzesień 2016 - 12:26

Witam! Święta tuż tuż ;) Ja aktualnie zastanawiam się nad tym, co kupić szefowi z okazji zbliżających się świąt :) Czy myślicie, że słodkości, takie jak tutaj: http://www.slodkieup...mbka-w-pudelku/ są dobrym pomysłem?? Myślę, że wszystko prezentuje się bardzo elegancko,a w końcu słodycze - lubi każdy :) Wydaje mi się, że taka kompozycja pyszności, to fajny podarunek. Czekam na Wasze opinie! :)


  • 0

#17 karpik

karpik
  • Użytkownicy
  • 228 postów

Napisano 13 październik 2016 - 08:27

Sugeruję coś praktycznego. Coś co mu się przyda. Ciuchy to dobra opcja prezentowa. Sam lubię dostawać bo potem nie muszę chodzić po sklepach i samodzielnie kupować ubrań...

Mogę polecić Wam sklep,w którym są dobre jakościowo koszulki muzyczne: http://www.megakoszu...uzyka-c169.html -  zamawialem tam już wiele razy, ubrania są naprawde porzadnie wykonane. 


  • 0

#18 Ombre_Clothing

Ombre_Clothing
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 13 październik 2016 - 10:56

Drogie Panie, jak prezent dla mężczyzny to praktyczny prezent. I biorąc pod uwagę jak chętnie mężczyźni sami sobie robią zakupy powiadamy Wam... świetny prezent to prezent ubraniowy 8-)

I tym samym od razu możemy się polecić jako specjaliści w dobieraniu odpowiednich prezentów, czy to elegancka koszuka na wiele okazji, casualowa marynarka, bluza sportowa czy T-shirt. Okazję wybierzcie same, wiecie czego Wasz mężczyzna potrzebuje najbardziej :)

A jeżeli będziecie miały jakiekolwiek pytania, potrzebowałybyście rady - piszcie śmiało, chętnie rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

 

A jesteśmy nigdzie indziej jak tutaj --> www.j.mp/Ombre__PL

8)  :santa: 


  • 0

#19 menix4

menix4
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 23 październik 2016 - 18:23

Mam w tym roku ten sam problem. Co polecacie jeszcze ciekawego?


  • 0

Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła


#20 safriduo

safriduo
  • Użytkownicy
  • 12 postów

Napisano 25 październik 2016 - 13:26

A ja bym poszła w coś kreatywnego. Może lot na motoparolotni? Nie jest jakoś strasznie drogi, a wrażenia chyba fajne :-)


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych