Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowa kamerka sportowa 360FLY

kamera sportowa

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 oranż

oranż
  • Użytkownicy
  • 12 postów

Napisano 25 listopad 2015 - 10:20

Cześć,

 

Zakładam temat bo ciekaw jestem waszych opinii, a może także doświadczeń (na co liczę ^^) na temat kamer sportowych typu GoPro i innych, które można przypiąc do kasku czy zamontować sobie na deskę snowboardową.

 

Chciałbym w tym roku coś takiego sprezentować sobie na święta, szczególnie, że jadę na sylwestra na deskę w Alpy :D

Jeszcze nigdy nie miałem kamery sportowej więc robiąc re-search po sieci poczytałem oczywiście trochę o GoPro Hero i w sumie bardzi mi się spodobała ta kamerka, jednak na jednym z blogów znalazłem opis całkiem nowego gadżetu - kamerki sportowej, która oprócz bajerów jakie potrafi GoPro może nagrywać obraz w 360 stopniach wokół nas!

 

Artykuł znalazłem tutaj jak by ktoś był zainteresowany.

 

Chciałem się Was zapytać czy miał już ktoś z takimi kamerami styczność i czy waszym zdaniem warto inwestować w nią kasę, czy może wybrać coś sprawdzonego.

 

Ta kamerka 360FLY bardzo mi się jednak spodobała i ponoć nawet YouTube ma dostosowany swój player, żeby można było ogladać swoje nagrania i interaktywnie nimi sobie sterować - zmieniać kąt ujęcia i takie bajery :)

 

Wszystko to brzmi super, ale czy warto? :)

 

Z góry dzięki za pomoc i opinie.


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych