Skocz do zawartości


Zdjęcie

KONICA MINOLTA Bizhub c203

Skaner Drukarka

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bilo4

Bilo4
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 24 listopad 2015 - 11:05

Witam, mam do czynienia z urządzeniem wielofunkcyjnym Bizhub c203, cała konfiguracja drukarki przebiegała bez zarzutu dopóki nie chciałem połączyć drukarki z komputerem przez FTP (tak żeby obraz skanu wyświetlany był na ekranie komputera) i tu zaczyna się problem gdyż muszę wklepac do drukarki nazwę hosta użytkownika hasło itp i ścieżkę pliku.. Jaka ścieżkę pliku wpisać aby to zadziałało? Na tych urządzeniach dopiero się uczę i nie do końca jeszcze je ogarniam. Z góry dzięki za pomoc 


  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 24 listopad 2015 - 18:45

Chyba chodzi o folder na serwerze FTP, gdzie będą zapisywać się zeskanowane dokumenty.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 Emill

Emill
  • Użytkownicy
  • 6 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 02 grudzień 2015 - 10:46

Ja trochę z innej beczki zapytam, bo właśnie chcę zakupić urządzenie wielofunkcyjne i zastanawiam się właśnie nad Konica Minolta Bizhub c203 i zastanawiam się gdzie kupiłeś swoje urządzenie i ile kosztowało, jeżeli to nie tajemnica. Ja jestem z okolic Wrocławia i szukając ofert do zakupu urządzenia wielofunkcyjnego tej konkretnej marki trafiłem na stronę http://www.wroclawksero.pl i z tego co widzę mają oni naprawdę szeroki asortyment, a także sprzęt po leasingowy, ale chyba już lepiej kupić coś nowego, jak sądzicie? Konica to dobry wybór? Kiedyś w firmie na Konice pracowałem i drukowała i skanowało  i kserowała naprawdę szybko i dając bardzo dobry obraz:) 


  • 0

#4 seto75

seto75
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 17 sierpień 2016 - 20:48

Emil, u nas w firmie dzierżawimy drukarkę od firmy Kseromax Wrocław. Używamy Konica Bizhub. Wydaje mi się, że to sprzęt raczej dla firm a nie osób prywatnych, nowe urządzenie kosztuje jakieś 11000 złotych. W dobrym stanie, używany sprzęt  posłuży wiele lat, a cena będzie dużo atrakcyjniejsza. Zastanów się też nad dzierżawą, za 250 złotych miesięcznie masz 2000 wydruków, ponad limit płacisz 2 grosze za każdy kolejny wydruk.


  • 0

#5 captain

captain
  • Użytkownicy
  • 1 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 18 listopad 2016 - 20:51

Emil, u nas w firmie dzierżawimy drukarkę od firmy Kseromax Wrocław. Używamy Konica Bizhub. Wydaje mi się, że to sprzęt raczej dla firm a nie osób prywatnych, nowe urządzenie kosztuje jakieś 11000 złotych. W dobrym stanie, używany sprzęt  posłuży wiele lat, a cena będzie dużo atrakcyjniejsza. Zastanów się też nad dzierżawą, za 250 złotych miesięcznie masz 2000 wydruków, ponad limit płacisz 2 grosze za każdy kolejny wydruk.

Dzierżawa tego typu sprzętu nie jest opłacalna na dłuższą metę. Dużo lepiej kupić używany sprzęt, ale przynajmniej ma się go wtedy na własność i nie trzeba płacić co miesiąc za dzierżawę, w dodatku nie ma żadnych limitów jeśli chodzi o liczbę kopi/wydruków. Ja znalazłem kserokopiarkę poleasingową Konica Minolta Bizhub 222/282/362 na http://www.wroclawksero.pl/ , czyli dokładnie w tej firmie, od której polecasz dzierżawę.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych