Skocz do zawartości


Zdjęcie

Instalacja Windowsa 10 na Abit(AN52)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 VeloN

VeloN
  • Użytkownicy
  • 75 postów

Napisano 12 listopad 2015 - 16:34

Witam zbieram na komputer jednak to jeszcze naprawdę sporo czasu mi zajmie obecnie mam zainstalowany Windows XP który już jak wiadomo zakończył wsparcie. Projektuję strony internetowe i już mnie naprawdę zaczyna irytować to ograniczanie w działaniach programów itp np nie mogę wgrać obecnej wersji FileZilli Xamppa i innych... ale to już nie ważne. Wszedłem na strone producenta mojej obecnej płyty głównej głównie tam mam sterowniki do Windows Vista 64bit pamiętam że, instalowałem testową wersję Windowsa 7 i wszystko działało ok czy jeżeli na stronie producenta nie widzę sterowników do Windows 10 mogę bez problemu zainstalować ten system czy lepiej sobie odpuścić na razie zakup Windowsa 10?


  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 13 listopad 2015 - 18:56

Moje zdanie jest takie, że ja bym się wstrzymał z dyszką.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 VeloN

VeloN
  • Użytkownicy
  • 75 postów

Napisano 14 listopad 2015 - 01:04

mógłbyś to rozwinąć?


  • 0

#4 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 14 listopad 2015 - 09:49

Sam piszesz, że brakuje sterowników do 10-tki. Skoro na 7-mce coś działało, a nie ma pewności że zadziała na nowej wersji to po co kombinować. Nowy system zakup wraz z nowym komputerem.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#5 VeloN

VeloN
  • Użytkownicy
  • 75 postów

Napisano 15 listopad 2015 - 20:30

Znalazlem taki artykuł że na tych procesorach Athlon 64x2 i intel core 2 duo 10-tka ma zadyszke więc odpuszczam sobie zakup 10-tki


  • 0

#6 VeloN

VeloN
  • Użytkownicy
  • 75 postów

Napisano 06 październik 2016 - 15:12

Odnawiam temat gdyż przez to że zbieram na kompa dostałem Windowsa 7 i mam same z nim problemy pierw zainstalowałem wersję 32 bitową Home Premium, bo się nie dogadałem z dziadkiem że miałem wgrać Proffesional (bo ma do niego klucz) to po 1 nie miałem dżwięku musiałem sam dograć, po 2 nie wykrywało mi adaptera portu COM USB-Serial który potrzebuję do Amigi żeby nagrywać pliki ADF na dyskietki przez Amiga Explorer i ostatnia najważniejsza rzecz zazwyczaj zawsze jak gram, to rozmawiam z moimi przyjaciółmi na Skype często gramy razem w jakieś stare gry jak Worms Armageddon, Counter Strike 1.6 / Global Offensive, Settlersi 4 itp. cokolwiek nie włączę nawet Youtuba czy Twitcha to mnie przerywa, zniekształca, ciężko mnie zrozumieć. Zainstalowałem ponownie wersje 64 bitową bo mój procesor obsługuję obydwie architektury system chodzi dobrze ale np Mortal Kombat 9 Komplete Edition rwie nie miłosiernie na FullHD mam straszny pokaz slajdów a na wersji 32 bitowej mogłem grać na max detalach,  Emulator Amigi mi czasami rwie mam spore obciążenie procesora da się coś z tym zrobić? dodam, że na XP mam sterowniki pod procesor tu nie mam sterowników wgl do Windows 7 są tylko do Visty gdzie nie ma sterowników pod procek. Wydaje mi się, że będę musiał się przemęczyć z tym złomem i kupić najnowsze części i się już nie pierdzielić z tym syfem. 


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych