Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dysk Twardy

Dysk Twardy Zepsuty dysk twardy Dysk twardy szwankuje

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bartoszziomek

Bartoszziomek
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 28 październik 2015 - 20:22

Witam, mam problem z dyskiem twardym, a mianowicie z tym jak sie zachowuje podczas uzytkowania komputera. Ten problem juz dosyc dlugo sie ciagnal, no i niedawno na chwile

 

ustapil, ale wole dmuchac na zimne no i zapytac sie Was, czy jest jakakolwiek mozliwosc naprawy go bez odeslania go do mechanika, ale przejdzmy do rzeczy. Podczas

 

uzytkowania komputera, od czasu do czasu kompletnie mi sie scina, np.: Gram z chlopakami w jakas gre i gadam z nimi na skype/ts, no i komputer mi sie kompletnie scina, z

 

chlopakami moge rozmawiac, a z wnetrza komputera wydobywa sie dziwny dziwiek, jakby cos pulsowalo, jakby wiatraczek sie wylaczal i znowu wlaczal, no i tak jest przez kilka

 

sekund, no i czasami wywala bluescreen-a (odrazu uprzedzam to nie jest wiatraczek). Pytalem sie rowniez nauczycieli co do mojego dysku, no i mowil ze to najprawdopodobniej

 

cos jest zlego z sektorami, no i nie wiem teraz bo szukalem poradnikow jak sobie z tym poradzic, no ale do niczego konkretnego nie doszedlem, moze jakbyscie mieli jakies

 

sugestie to prosilbym o dyskujse w komentarzach, mam nadzieje ze ta sprawa sie wyjasni, no i chcialbym miec czarno na bialym postawione jak to wyglada, no i czy to trzeba do

 

"mechanika" isc. :)


  • 0


#2 MichaL.

MichaL.
  • Użytkownicy
  • 145 postów

Napisano 28 październik 2015 - 20:58

Mechanik to ci raczej nie pomoże  :P , chyba chodziło ci o serwis i serwisanta który tam naprawia,
Proponowałbym pierw sprawdzić czy system działa poprawnie i go ostatecznie odnowa zainstalować, gdy to nie pomoże to odesłać komputer do serwisu.


  • 0

#3 Bartoszziomek

Bartoszziomek
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 28 październik 2015 - 21:12

Mechanik to ci raczej nie pomoże  :P , chyba chodziło ci o serwis i serwisanta który tam naprawia,
Proponowałbym pierw sprawdzić czy system działa poprawnie i go ostatecznie odnowa zainstalować, gdy to nie pomoże to odesłać komputer do serwisu.

System dziala jak najbardziej sprawnie, nie raz reinstalowalem, to nic nie daje, myslalem ze jakies wirusy mi sie zalegly ale to tez nie to. :/


  • 0

#4 micco

micco
  • Użytkownicy
  • 131 postów

Napisano 28 październik 2015 - 22:36

Na początku zawsze pełna konfiguracja komputera

+ S.M.A.R.T. dysku 

poradnik jak - http://forum.pcfoste...dysku-twardego/

+ coś więcej o tym bluescreenie

poradnik jak - http://forum.pcfoste...nu-smieci-bsod/


  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Dysk Twardy, Zepsuty dysk twardy, Dysk twardy szwankuje

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych