Skocz do zawartości


Zdjęcie

Laptop na studia do 2500

laptop studia 3000

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ZieluM

ZieluM
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 25 październik 2015 - 15:37

Witam zacząłem właśnie studia i potrzebuje dobrego laptopa. Ma być on wydajny mieć dobry stosunek ceny do jakości i najlepiej był dostępny w sieciówkach jak media markt media expert itp ponieważ chce go zabrać na raty. Nieprzekraczalny budżet to 2500 zł). Byłbym bardzo wdzięczny gdybyście mi pomogli w wyborze ponieważ nie jestem dobry w tym temacie. Z góry dziękuje i pozdrawiam ;)


  • 0


#2 FxJ

FxJ
  • Moderatorzy
  • 171 postów
  • Lokalizacjaok

Napisano 25 październik 2015 - 16:30

Acer V3-574G i5-5200U/8GB/1000 GT940M matowa matryca, podświetlana klawiatura, częściowo aluminiowa konstrukcja 


  • 0
pcfoster twoja strefa high-endu / FB Fanpage
Workstation

#3 ZieluM

ZieluM
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 26 październik 2015 - 16:39

Ciekawa propozycja. A mógłby ktoś jeszcze cos podsunąć ? Żeby było w czym wybierać ;)


  • 0

#4 housewell

housewell
  • Użytkownicy
  • 98 postów

Napisano 28 październik 2015 - 15:11

Lenovo z51-70, Asus R556LB-XO153H, Dell Inspiron 5558, sprawdź te modele. 


  • 0

S-NET - kolokacja serwerów w Krakowie, hosting.


#5 FxJ

FxJ
  • Moderatorzy
  • 171 postów
  • Lokalizacjaok

Napisano 28 październik 2015 - 15:35

Lenovo Z51-70 nie jest zbyt fajny warto poczytać recenzje. Nawet nie wiem czy nie gorzej wypada od poprzednika Lenovo Z50-70.


  • 0
pcfoster twoja strefa high-endu / FB Fanpage
Workstation

#6 ZieluM

ZieluM
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 28 październik 2015 - 17:18

Grafika GeForce 940M czy AMD Radeon R5 M330 Co polecacie ? Bo znalazłem dwa fajne laptopy i różnią sie tymi kartami graficznymi i procesorami i5 i i7


  • 0

#7 ZieluM

ZieluM
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 28 październik 2015 - 17:19

http://www.mediamark...0mpb,id-1069176

http://www.mediamark...51kn,id-1107431

 

Chodzi dokładnie o te dwa laptopy


  • 0

#8 FxJ

FxJ
  • Moderatorzy
  • 171 postów
  • Lokalizacjaok

Napisano 28 październik 2015 - 17:44

Czyli musi być z systemem?


  • 0
pcfoster twoja strefa high-endu / FB Fanpage
Workstation

#9 housewell

housewell
  • Użytkownicy
  • 98 postów

Napisano 29 październik 2015 - 09:48

Ten lenovo g50-80 myślę, że jest lepszym wyborem wydajnościowo, poza tym Lenovo ma jedne z najlepszych klawiatur w laptopach obecnie. Nie masz dostępnego systemu Windows i pakietu Office z uczelni? Jeżeli masz to jest to zbędny wydatek.


  • 0

S-NET - kolokacja serwerów w Krakowie, hosting.


#10 ZieluM

ZieluM
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 29 październik 2015 - 15:46

Tak musi miec system. Generalnie lenovo ma troszke lepszy procesor ale za to słabszą karte graficzną. Typ w sklepie polecał acera i skłaniam się bardziej ku temu.


  • 0

#11 FxJ

FxJ
  • Moderatorzy
  • 171 postów
  • Lokalizacjaok

Napisano 29 październik 2015 - 15:52

Ale którego? 


  • 0
pcfoster twoja strefa high-endu / FB Fanpage
Workstation

#12 Modder1

Modder1
  • Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 15 listopad 2015 - 14:34

System możesz dostać z MSDN uczelnianego. Osobiście polecam lenovo, tak jak pisali poprzednicy, klawiatura marzenie. Miałem dwa lenovo i jeden MSI. MSI utrzymał się u mnie przez rok. Za każdym razem jak do niego siadałem to musiałem się zmuszać... Niestety, bardziew (może powyżej 3 tys. byłyby warte, nie wiem). Co do grafiki to podejście mam podobne jak do procesora w laptopie (intelowskie procki tylko) także grafika Nvidia, tylko i wyłącznie. Może to tylko uprzedzenia, ale obawiałbym się o temperatury.


  • 0

Przepiękne miejsce http://kocierz.pl/


#13 housewell

housewell
  • Użytkownicy
  • 98 postów

Napisano 18 listopad 2015 - 12:53

Typ w sklepie poleci Ci taki laptop jaki będzie w danej chwili chciał sprzedać, albo gdy zauważy, że któryś Ci się podoba gdy Ty się nie znasz i nie masz porównania. True story. ;)


  • 0

S-NET - kolokacja serwerów w Krakowie, hosting.


#14 Nikolnet_pl

Nikolnet_pl
  • Użytkownicy
  • 49 postów

Napisano 24 listopad 2015 - 08:30

Co do samego laptopa,to polecam zastanowić się nad modelem Lenovo B50-80 ,który spokojnie sprawdzi się do Twoich wymagań,ma całkiem przyzwoitą konfiguracją w tym budżecie,sildne wykonanie,więc mozesz przemyśleć ta sprawę.


  • 0

Twój Sklep Komputerowy.


#15 karpik

karpik
  • Użytkownicy
  • 228 postów

Napisano 03 grudzień 2015 - 06:29

Jeśli planujesz kupić laptop na raty to proponuje zajrzeć sobie do sklepu rtv Euro agd . Dają tam możliwość kupna sprzętu na raty 0%. To ile rat zależy od danego produktu ale widziałem,że niektóre można kupić tam nawet na 50 rat. Kupiłem tam swój sprzęt. Również nie miałem kasy na to aby kupić go sobie za gotówkę ale teraz sobie to spokojnie spłącam i bez stresu. Mają tam również dobre ceny ( wystarczy sobie je porównać wcześniej w porównywarkach cenowych... .co jak co ale w sklepie rtv Euro agd nie jest za specjalnie drogo...).

 

Zerknij sobie szczególnie na modele marki Dell. Są dobrze wykonane, mają niezłe baterie oraz aluminiowe obudowy. 


  • 0

#16 FxJ

FxJ
  • Moderatorzy
  • 171 postów
  • Lokalizacjaok

Napisano 03 grudzień 2015 - 15:08

Zapraszam do grupy tematycznej na FB "Laptopy, Notebooki, Ultrabooki - Porady / Testy / Recenzje / Co kupić"

  • 0
pcfoster twoja strefa high-endu / FB Fanpage
Workstation


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych