Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dobre buty na zime


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 monki

monki
  • Użytkownicy
  • 164 postów

Napisano 25 październik 2015 - 11:14

Witam, Temat taki jak w tytule. Szukam butów na zimę, konkretnej workerów albo innych butów, które nadaja sie do codziennego uzytku i to ciągłego ( dużo i często chodzę wink.gif ). Zależy mi najbardziej na tym,żeby były wygodne, ciepłe i nie przemakały ( tak jak te z którymi się w tej chwili musze męczyć... ;/ ). W sumie to cechy którę teoretycznie powinien posiadać każdy zimowy but 
Pytanie- czy możecie polecić sprawdzone marki i buty które sami nosicie i jestescie z nich zadowoloni? co sądzicie o tegorocznych butach z CCC na zimię? nie ukrywam,że się im przyglądem, gdyż mieszkam w małej miejscowości a CCC mam najbliżej z bardziej znanych sklepów. 
Z góry dziękuję za pomoc


  • 0

no i git



#2 karpik

karpik
  • Użytkownicy
  • 228 postów

Napisano 28 październik 2015 - 12:00

Stawiałbym na coś sportowego. Wiadomo, że eleganckie buty trzeba w szafie mieć ale na co dzień o wiele lepiej spisuje się cos takiego

buty_new_balance_h754lft_lft.jpg

 

Zamawiałem sobie taką parę rok temu i jestem z nich bardzo zadowolony bo są wygodne oraz dobrze wykonane tak więc warto jest sobie kupić. Może cena i nie jest taka niska ale w sieci można natrafić na trochę niższe ceny niż w sklepach stacjonarnych. Sam sobie zobacz: http://supersklep.pl/buty-zimowe - W supersklepie masz całkiem spory wybór. 


  • 0

#3 Loroth

Loroth
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 29 październik 2015 - 17:21

Własnie też szukam jakiś butów na zimową porę! Dzięki wielkie za podesłąny link :D


  • 0

#4 annnato

annnato
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 31 październik 2015 - 15:48

Daichamn albo ccc ze sklepów stacjonarnych, albo szukaj w internecie np w kari


  • 0

#5 Tymoteusz1

Tymoteusz1
  • Użytkownicy
  • 218 postów

Napisano 30 listopad 2019 - 14:11

To już bardzo ciekawa sprawa. Jeśli zależy Wam na dobrym obuwiu, to powinniście zajrzeć do http://noevision.pl/...balerinki.html  Tam znajdziecie bardzo porządne baleriny skórzane, które na pewno przypadną Wam do gustu. Czuję, że w ten sposób zrobicie bardzo udane zakupu, pomyślcie nad tym. 


  • 0

#6 marchewkaa

marchewkaa
  • Użytkownicy
  • 47 postów

Napisano 02 grudzień 2019 - 22:44

Szczerze to nie mam faworyta w tej kategorii.


  • 0

#7 Afidoa

Afidoa
  • Użytkownicy
  • 232 postów

Napisano 09 luty 2023 - 14:01

Jako właścicielka sklepu obuwniczego mam świadomość jak ważną rolę odgrywa jakość butów. Zwłaszcza tych zimowych. Dlatego też dbając o jakość mojego asortymentu stawiam na współpracę z dobrą, sprawdzoną hurtownią obuwia https://pawpol.com.pl/ . Współpracują z polskimi producentami od wielu lat działającymi na rynku obuwniczym - takimi jak Filippo. To rodzima marka mogąca pochwalić się bogatym doświadczeniem w produkcji i dystrybucji obuwia, ciesząca się zaufaniem klientów w całej Polsce.  


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych