Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podsłuch w komputerze?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Angelle

Angelle
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 24 październik 2015 - 15:33

Witam. Mam podejrzenie,że mam zainstalowany podsłuch. Sprawdziłam CMD netstat i nie jestem pewna,czy to napewno keylogger. Moglibyście pomóc? Jeżeli to on,wytłumaczycie jak się go pozbyć? 
Dziękuję,pozdrawiam :) 

Załączone pliki


  • 0


#2 silent

silent
  • Użytkownicy
  • 771 postów

Napisano 24 październik 2015 - 21:16

netstat/? poczytaj o argumentach. i im mniej rzeczy masz otwartych, tym mniej połączeń do analizy. na początku zamknij twita i f..cea. o ile to nie face cię szpieguje ;)


  • 1

#3 Angelle

Angelle
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 25 październik 2015 - 12:11

Dzięki ;). To nie chodziło o FB,tylko kogoś innego.Ale porównując z innymi komputerami,gdzie nie ma podsłuchu wychodzi an to,że u mnie też nie ma c:


  • 0

#4 Kamirp

Kamirp
  • Użytkownicy
  • 23 postów

Napisano 26 październik 2015 - 23:10

Zazdrosny chłopak?;)

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
  • 1

#5 silent

silent
  • Użytkownicy
  • 771 postów

Napisano 29 październik 2015 - 21:26

oprogramowanie szpiegujące (poważne) nie będzie trzymało non-stop otwartych portów - to łatwo wyłapać. popatrzyłbm raczej, jakie procesy są uruchomione. np. orogramowanie szefów do monitorowania komputerów pracowników to często popularny soft, który w liście procesów bez oporu się ujawnia :D. jeżeli szpieg jest bardzo poważny = kłopot. proces można ukryć, podmienić coś niewinego na szpiega, a co bardziej zaawansowane potrafi wyłapać, czy np. nie jest uruchomiony nasłuch ruchu sieciowego - temat rzeka. są w sieci miejsca, gdzie się pisze (dużo) tylko o tym ;)


  • 0

#6 Boczek971

Boczek971
  • Użytkownicy
  • 12 postów

Napisano 19 listopad 2015 - 18:14

Jaki system? Jeżeli 10tka, to możesz się spodziewać, że to po prostu microsoft ;) choć z tego co wiem, 7mka i 8mka też dostały update'y szpiegujące. Poczytaj czy nie wyłuskali już jakie są połączenia i procesy po tych update'ach.


  • 0

Krynica cudowne miejsce


#7 isabela

isabela
  • Użytkownicy
  • 928 postów

Napisano 28 październik 2019 - 12:32

Ciężko jest mi powiedzieć coś konkretnego w tym temacie ponieważ dopiero od jakiegoś czasu zainteresowałam się gadżetami szpiegowskimi. Od znajomego słyszałam, że świetną sprawą są wykrywacze podsłuchów, które można znaleźć bez problemu w internecie. Osobiście polecam Wam zajrzeć tutaj: https://spy-center.p...wacze-c-12.html Mają bardzo rozbudowaną ofertę i korzystne ceny produktów. Póki co ich rzeczy sprawdziły mi się bardzo dobrze, więc jeśli tylko miałabym zaopatrzyć się w coś podobnego to wybór padłby na ich sklep.


  • 0

#8 Janeq

Janeq
  • Użytkownicy
  • 18 postów

Napisano 04 listopad 2021 - 14:11

Jestem ciekaw jak się zakończyła sprawa..


  • 0

#9 tetrus

tetrus
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 24 marzec 2022 - 17:45

Jeśli podejrzewasz, że masz podsłuch, to może warto wynająć specjalistę od tego typu problemów. Wielu prywatnych detektywów ma w swojej ofercie wykrywanie i usuwanie podsłuchów. Niestety, ale szpiegowanie staje się coraz łatwiejsze i popularniejsze, więc na brak pracy z pewnością nie będą narzekać.


  • 0

#10 korneliusz

korneliusz
  • Użytkownicy
  • 32 postów

Napisano 01 marzec 2023 - 17:05

O ile podsłuch wydaje mi się mało prawdopodobny, to problem śledzenia nas przez różne urządzenia jest jak najbardziej realny. Dlatego ja prywatnie najczęściej korzystam z przeglądarki w trybie incognito, a w pracy przed wyłączeniem komputera po prostu usuwam ciasteczka. Wam polecam robić to samo, inaczej odwiedzane przez Was strony internetowe mogą w łatwy sposób kolekcjonować różne informacje na Wasz temat. Tutaj https://www.nexera.p...adnik-123428722 znajdziecie informacje na temat tego, gdzie szukać odpowiednich ustawień. Dwie sekundy roboty, a przynajmniej człowiek śpi później spokojnie.

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych