Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bateria do Galaxy tab 3


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 slawmach

slawmach
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 12 październik 2015 - 12:03

W mojej firmie jest mała wymiana sprzętu. Szef uważa że firma się rozwija i chce abyśmy pracowali na nowszym sprzęcie. I ten co teraz mamy powiedział, że możemy sobie wziąć w ramach takiej małe premii za dobre wyniki pracowników i firmy. Mi przypadł Samsung galaxy tab 3 ponieważ na nim pracowałem najczęściej. Wiem fajna nagroda ale mam problem z nim ponieważ bateria jest słaba. Bardzo szybko się rozładowuje się. Znacie jakiś sklep oferujący  tego typu asortyment?? Z allegro nie chce korzystać, złe wspomnienia. 


  • 0


#2 Torad_eu

Torad_eu
  • Użytkownicy
  • 105 postów

Napisano 13 październik 2015 - 10:49

Poszukaj w takim razie w sklepach internetowych,gdzi eGalaxy Tab 3 kupisz taniej wraz z pozostałymi akcesoriami do niego,to zaden problem. Jeżeli określisz budżet to podamy też kilka innych,ciekawych modeli tabletów jako te do potencjalnego kupna.


  • 0

#3 amelarol

amelarol
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 16 październik 2015 - 18:39

Na allegro rzeczywiście nie warto - towar często jest bardzo "przypadkowy". Zdecydowanie lepiej kupić w e-sklepie specjalizującym się w akcesoriach elektronicznych. Jeśli chodzi o samsunga, to bateria niestety to spory wydatek, ale na pewno lepiej kupić oryginalną, niż bawić się w zamienniki, które mają krótszą żywotność. Ja ma doświadczenie z baterią do telefonu (galaxy s3). Kupiłem zamiennik i po pół roku widzę, że już powoli zaczyna "umierać". Niestety ja nie umiem dbać o baterię. Ładuję raczej przypadkowo, nie rozładowuję do końca itp.


  • 0

#4 dmal

dmal
  • Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 17 październik 2015 - 11:45

Sklepów internetowych oferujących tego typu asortyment jest cała masa, możesz też spróbować dorwać taką baterię stacjonarnie w sklepie z akcesoriami do elektroniki.


  • 0

#5 roscisl

roscisl
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 18 październik 2015 - 11:45

To trochę grubo jeżeli dostałeś tableta a ten ma słabą baterie. Może po prostu dostałeś używanego a nie nowego raczej nie spotyka się z tym żeby tablet miał słabą bateria zaraz od nowości. Skoro tak jest to na twoim miejscu reklamował bym dany produkt a jeżeli chcesz jechać na własną rękę wydaje mi się że części samsung chyba jest taka strona ale nie jestem pewny gdzie są oryginalne baterie i podzespoły do telefonów samsunga. Najlepiej to bym się zastanowił nad reklamacją danego sprzętu ponieważ tam za darmo ci wymienią baterię.


  • 0

#6 zuzannajonczyk

zuzannajonczyk
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 20 październik 2015 - 19:54

Może na początek zorientuj się w cenach tych baterii. Niestety tak się składa, że baterie do urządzeń mobilnych nie należą do tanich rzeczy, tym bardziej, że to musi być bateria kompatybilna z konkretnym modelem urządzenia od danego producenta. Samsung galaxy tab 3 to przyzwoity sprzęt, ale dużo zależy od tego jaką konkretnie wersję masz do dyspozycji, bo są pewne rozpiętości cenowe, a różnie dotyczyły zastosowanych procesorów i wielkości ekranów o ile dobrze pamiętam. Nie wiem czy opłacałoby się kupić baterię do tej najtańszej wersji.


  • 0

#7 camillos

camillos
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 22 październik 2015 - 09:53

Witam was, no to fajny gadżet dostałeś będziesz miał do zabawy bądź dla dzieci. Słuchaj za wiele Ci chyba nie pomogę w tym temacie. Wiem tylko że jak nie włożysz oryginalnej to będzie kiszka i może się okazać że będzie gorsza od tej starej. Mój znajomy kiedyś pracował w takim serwisie GSM i tak twierdził. Wspominał również że oni bardzo często zaopatrują się w części tutaj http://www.czescisam...erie,164,0.html . Zawsze możesz spróbować i się z nimi skontaktować i rozeznać temat co i jak próba nie strzelba.


  • 0

#8 Nikolnet_pl

Nikolnet_pl
  • Użytkownicy
  • 49 postów

Napisano 22 październik 2015 - 11:42

Co do przypadkowości towaru na portalach aukcyjnych,to faktycznie bywa różnie. Często nawet sama cena jest wyznacznikiem tego,czy dana bateria to zamiennik czy też oryginał z gwarancją. Zgadzam się,że warto w pierwszej kolejności skupić się na dobrych sklepach internetowych.


  • 0

Twój Sklep Komputerowy.



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych