Skocz do zawartości


Zdjęcie

problem z głosem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 iza16163

iza16163
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 04 październik 2015 - 19:40

Witam, mam problem z głosem w moim laptopie. Otóż ostatnio moj mąż podlączał sobie głosniki i cos zmieniał w ustawieniach, no i zmienił tak że jak pusczam piosenkę która spiewa Kobiiecy głos to mam efekt odwrotny - słysze glos męski.. Co sie stało ? Jak zmienic, aby spowrotem wszystko było ok ? Jak włacze piosenkę która spiewa mezczyzna to tez jest bardzo dziwny glos.. Ogolnie te glosy są do siebie podobne. Dodam że wszystkie alerty itd też zmieniły swoje dzwieki.. Pomocy :) 


  • 0


#2 Olek112

Olek112
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 21 październik 2015 - 08:16

Generalnie proponował bym zajrzeć do ustawień. Może uda się tam coś pozmieniać. Wszystko zaleczy od system w jakim masz komputer. Czasem nawet trzeba wrócić do ustawień fabrycznych żeby wszystko było tak jak na początku. Jeśli to nie poskutkuje to musicie szukać pomocy u specjalisty. Powodzenia.


  • 0

#3 wojslaw6

wojslaw6
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 23 październik 2015 - 12:19

Miałem to samo... Dzięki za rady.


  • 0

Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba.


#4 housewell

housewell
  • Użytkownicy
  • 98 postów

Napisano 18 listopad 2015 - 09:33

Najlepiej po prostu zresetować ustawienia. Dodatkowo lepiej przeskanować komputer programem np. Malwarebytes. Czasy takie, że złośliwcy prześcigają się w tworzeniu coraz bardziej uciążliwego oprogramowania.


  • 0

S-NET - kolokacja serwerów w Krakowie, hosting.



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych