Skocz do zawartości


Zdjęcie

K8N i nie dzialajacy port USB


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Freeman

Freeman
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 17 sierpień 2007 - 10:58

Witam!

Moje mobo to Asus K8N wraz z biosem 1011.005. Sprzet dziala bez zastrzezen za wyjatkiem USB, ktore nie reaguje na podlaczenie zarowno MP3 Creativa jak i Joyka Logitecha. Dla przykladu po wgraniu Os do MP3 podlaczam przez USB i pisze, ze jest nie podlaczony odtwarzacz. Plyte mam juz ponad rok; wczesniej na starszym biosie wszystko dzialalo :Up_to_s: Bede wdzieczny za porady i sugestie majace na celu rozwiazanie mojego problemu. Pozdrawiam :)
  • 0
I'm waiting for...


#2 gekon

gekon
  • Użytkownicy
  • 73 postów

Napisano 17 sierpień 2007 - 15:07

Witam!

Moje mobo to Asus K8N wraz z biosem 1011.005. Sprzet dziala bez zastrzezen za wyjatkiem USB, ktore nie reaguje na podlaczenie zarowno MP3 Creativa jak i Joyka Logitecha. Dla przykladu po wgraniu Os do MP3 podlaczam przez USB i pisze, ze jest nie podlaczony odtwarzacz. Plyte mam juz ponad rok; wczesniej na starszym biosie wszystko dzialalo :Up_to_s: Bede wdzieczny za porady i sugestie majace na celu rozwiazanie mojego problemu. Pozdrawiam :)


Chodzi o wyjście USB stand. z płytki czy podpięte do płyty? Czy każde wejście tak się zachowuje?

Jeżeli na innym biosie wszystko było ok to spróbuj zmienić wersje na nowszą, ewentualnie starszą.
  • 0
Everybody lies...

#3 Freeman

Freeman
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 17 sierpień 2007 - 22:03

Standardowe z mobo; zaden port USB nie dziala... co do biosu najnowszy; wiec tylko chyba starszy ratuje sytuacje :)
  • 0
I'm waiting for...

#4 gekon

gekon
  • Użytkownicy
  • 73 postów

Napisano 18 sierpień 2007 - 12:20

No z tego co piszesz wynika, że tylko jakaś "starsza" wersja może pomóc. Warto spróbować 8-)


Warto też poszperać w biosie, może doszły jakieś nowe ustawienia i coś nie jest włączone/wyłączone.
  • 0
Everybody lies...

#5 Freeman

Freeman
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 24 sierpień 2007 - 19:58

Chce powrocic do starego Biosu; w tym celu musze sflashowac; obecny to 1011 a chce wgrac 1008. Niestety cos ten bios nie kwapi sie do flashu...

screen:
http://img205.images...eenflashhx7.png

Zworke juz przestawilem zeby powrocic do domyslnych ustawien biosu i nadal nie moge flashowac ;/
  • 0
I'm waiting for...


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych