Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brak hasła do win 7 prof.

Hało windows 7

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Pika

Pika
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 01 październik 2015 - 09:46

Witam! Mam dość spory problem. Jakieś dwa lata temu zalałam laptopa na którym był zainstalowany właśnie Windows 7 professional, że względu na to że nie dało się z nim nic zrobić postawiłam na nim krzyżyk i nie wiele myśląc wrzuciłam do kartonu i na strych, gdzie ląduje większość moich nie używanych rzeczy. Kilka dni temu mój brat szukając czegoś na strychu natknął się na mojego wysłużonego laptopa i z sentymentem go odpalił, okazało się że mimo tego że chodzi niczym czołg działa bez zarzutu :) I tu zaczynają się schody, nie pamiętam hasła! Nie mam też płyki z systemem ani pena z kluczem bo laptopa odkupiłam od jakiegoś kumpla mojego ojca..Pytanie brzmi, czy da się coś z tym zrobić? Jakiś zrestartować hasło albo je ominąć? Zależy mi na jego zawartości, zdjęcia filmiki, no po prostu mnustwo miłych wspomnień :)
Więc mam mega prośbę, zajdzie się jakąś dobra dusza która pomoże damie w opresji? Z góry wielkie dzięki :)
  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 01 październik 2015 - 18:31

Ja jestem dobrą duszą, ale równocześnie czepialską...
Wpisanie odpowiedniego zapytania w wyszukiwarce Google wyświetliło mi 13 800 wyników.

Twój problem jest popularny, rozwiązań jego jest dużo.
http://pcsupport.abo...assrecovery.htm
Tu masz kilka najbardziej popularnych metod, każda wymaga drugiego komputera oraz czystej płyty/pendriva.

Napisz jeśli będziesz mieć problem.

 

Jeszcze co do laptopa. Skutki zalana mogą być najróżniejsze i objawić się mogą bardzo długo po tym zdarzeniu. Fajnie, że się uruchomił, ale nie wiązałbym z tym sprzętem jakichś większych nadziei na bezproblemowe działanie.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych