Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z matrycą i paskiem zadań.

pasek zadań matryca

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Longlif

Longlif
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 28 wrzesień 2015 - 13:04

Witam,

odkąd zaktualizowałem system do darmowej wersji windows-a 10 pasek zadań nie chce w żaden sposób się schować. Osobiście przeszkadza mi to wizualnie i proszę o pomoc

W właściwościach paska zadań i menu start jest funkcja "włącz autoukrywanie paska zadań" lecz po jej włączeniu pasek zadań robi się tylko przezroczysty i nigdzie się nie ukrywa. 

 

Moje drugie pytanie do was brzmi - czy rozwalona obudowa w laptopie ( dokładnie prawy zawias przy ekranie ) wpływa na funkcjonowanie matrycy ? Kilka miesięcy temu siostra upuściła nowego laptopa na podłogę i podczas poruszania ekranem pojawiają się białe pionowe paski. 

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź  :roll:


  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 28 wrzesień 2015 - 23:17

Odpowiem tylko na drugie pytanie bo z dychą za wiele wspólnego nie miałem.

Oczywiście, że to może mieć wpływ. Ja bym czym prędzej tą usterkę naprawił póki nie stało się coś gorszego. Przygotuj się jednak na pewien wydatek - nikt na żadnej gwarancji nie wymieni uwalonego zawiasu.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 justynaharas

justynaharas
  • Użytkownicy
  • 12 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 02 październik 2015 - 00:03

tez przewaznie w swoich obydwu sprzetach mam problem z paskiem zadań, a najwiecej przygod mam z matrycami. hehehe sa tak delikatne, ze raz lub dwa razy w roku przynajmniej peknie mi wyswietlacz albo cos, jakies fatum chyba nade mna wisi hehhe


  • 0

#4 Torad_eu

Torad_eu
  • Użytkownicy
  • 105 postów

Napisano 13 październik 2015 - 10:51

Co do laptopa oraz zawiasu,to oczywiście istnieje ryzyko,iż w przypadku jego uszkodzenia,dojdzie także do naderwania taśmy matrycy i stąd widoczne białe plamki czy paski w rogu ekranu. Jeżeli chcesz zapobiec dalszym uszkodzeniom,to nalezałoby naprawić zawias.


  • 0

#5 dmal

dmal
  • Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 17 październik 2015 - 11:48

Ja mam ten sam problem z paskiem zadań w 10, niestety do tej pory nie udało mi się znaleźc dobrego rozwiązania, mimo że przeszukiwałam mnóśtwo forów i stron :/


  • 0

#6 Nikolnet_pl

Nikolnet_pl
  • Użytkownicy
  • 49 postów

Napisano 22 październik 2015 - 11:43

Może to kwestia konfiguracji i ustawień nowego systemau,ale jeżeli wcześniej w laptopie doszło do uszkodzenia zawiasu czy też matrycy,to moim zdaniem jednak problem leży trochę glębiej.


  • 0

Twój Sklep Komputerowy.




Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pasek zadań, matryca

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych