Skocz do zawartości

Zdjęcie

Strony internetowe-wykonać samemu czy zlecić?

Strony internetowe strony www

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#1 Radp

Radp
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 16 wrzesień 2015 - 08:37

witam

Pytanie:Czy lepiej wykonać samemu stronę wwww czy może zlecić agencji zajmującej się tworzeniem stron?

Wiem,że są niższe koszty jak się wykona samemu stronkę.

Sprawdź też tworzenie stron www

• 0

#2 camillos

camillos
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 24 wrzesień 2015 - 19:02

Zacznijmy od tego na jakim poziomie potrafisz sam stworzyć stronę. Jeśli dopiero początkujesz, to lepiej zleć to jakiejś firmie, albo freelancerowi, który się na tym zna. Uwierz mi, że nie ma nic gorszego dla firmy/sklepu, czy innego właściciela strony internetowej, niż prymitywnie wykonana witryna. Jeśli liczysz, że strona przyciągnie Ci dodatkowych klientów, to zdecydowanie wybierz specjalistę w tej dziedzinie. Nie powiem nic nowego... jeśli klient wchodzi na jakąś stronę i ona zwyczajnie w świecie wydaje mu się mało profesjonalna, to natychmiast zrezygnuje z Twoich usług, bo skojarzy, że ich jakość jest na takim samym poziomie jak jakość strony internetowej.  

• 0

#3 Koputerix

Koputerix
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 25 wrzesień 2015 - 10:36

Witaj uważam, że jeśli ma to być naprawdę profesjonalna strona to chyba warto zlecić to komuś kto się na tym zna. Jest wielu informatyków, którzy dodatkowo zajmują się rożnymi zleceniami. Poszukaj w internecie. Może znasz kogoś znajomego kto już korzystał z takich usług. Powodzenia.

• 0

#4 karolina2

karolina2
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 08 październik 2015 - 20:11

Myślę że lepiej zlecić to firmie, aby stronka ładnie się prezentowała pod względem graficznym, a na pewno będzie więcej klientów. Ładne strony robi firma drupal solution. Wydaje mi się ze trzeba też patrzeć na jakim skrypcie ona jest aby się lepiej pozycjonowało i byli znowuż nowi klienci.Do skryptu CMS Drupal można dołączyć specjalny mechanizm pomocny w pozycjonowaniu, sama mam stronkę na Drupalu i jestem zadowolona. Jest on bardzo łatwy w obsłudze, posiada prawie wszystkie podstawowe funkcje, sam zarządzasz wyglądem strony, naprawdę fajne rozwiązanie.

• 0

#5 jurczak79.79

jurczak79.79
  • Użytkownicy
  • 1 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 październik 2015 - 13:17

Do niedawna my także staliśmy przed tym dylematem, jednak zdecydowaliśmy się na zlecenie przebudowania strony agencji. Wykupilismy taką usługę na grouponie, dzięki temu mamy dużo taniej i fajnie zrobioną stronę firmową. Nie wiem czy my mieliśmy szczescie, czy to tak juz działa, ale wspołpracujemy 2 rok i zawsze ta nasza agerncja jest do pomocy i dyspozycji. Nigdy nam nie odmowili w jakims problemie.

Także zdcydowanie lepiej wykupić sobie taką usługę na cały rok i ma się to z głowy, a koszt nie jest wcale zawrotny jak się poszuka fajnej agencji z dobrym cennikiem.

• 0

#6 slawmach

slawmach
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 13 październik 2015 - 13:16

źle zadanie pytanie. lub zadane tylko po to aby móc reklamę wkleić. Tak jak poprzednicy wspomnieli. Jeśli ma się pojęcie pozwalające stworzyć stronę to lepiej samemu zrobić. Oszczędza się pieniądze. A jak nie ma się kompletnie pojęcia to warto zlecić komuś stworzenie strony. Dodatkowo warto się podszkolić w robieniu stron aby kolejną wersję strony (aktualizację) móc już zrobić samemu. 

• 0

#7 dmal

dmal
  • Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 17 październik 2015 - 11:58

Moim zdaniem jeśli prowadzisz poważną firmę i zależy Ci na dobrej jakości, to powinieneś powierzyć tworzenie strony firmie. Chyba że sam jesteś prawdziwym profesjonalistą, a nie tylko człowiekiem któremu się wydaje że potrafi zrobić dobrą stronę...

• 0

#8 Nikolnet_pl

Nikolnet_pl
  • Użytkownicy
  • 49 postów

Napisano 24 listopad 2015 - 08:46

Zależy jak duze doświadczenie posiadasz w samodzielnym tworzeniu stron oraz jaki jest tego efekt końcowy. Czasem warto zapłacić nieco więcej,a mieć pewnosć co do poprawnei wykonanej strony z ładnym szablonem graficznym.

• 0

Twój Sklep Komputerowy.

#9 Emill

Emill
  • Użytkownicy
  • 6 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 02 grudzień 2015 - 11:04

Jedna prosta zasada.. Jak się czujesz na siłach zrobienia strony internetowej to po prostu ją zrób, ale jeżeli zależy Ci na profesjonalizmie i na stronie, która będzie miała animacje itd. to lepiej zadanie te powierzyć profesjonalistom:) Tak mi się wydaje, że osoby, które znają się na rzeczy zrobią konkretnie to czego oczekujemy, ale na pewno koszt takiej profesjonalnej strony internetowej nie jest mały , więc jeżeli nie masz kasy to możesz i sam pokombinować, ale nie mam pojęcia na ile taka strona wyda się atrakcyjna dla klienta;/

• 0

#10 TomaszZ

TomaszZ
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 15 grudzień 2015 - 19:15

Zdecydowanie zlecić! Nie ma co sie bawić w szamana i znawcę tematu. Zlecić firmie lub osobie, która zna sie na rzeczy i wtedy od razu wszystko będzie wykonane od razu na 100%, a nie na pół gwizdka... Nie ma co żałować pieniędzy na taki cel i warto postawić na fachowe wykonanie, bo potem ten temat jest bardzo ważny dla dalszego działania strony www

• 0

#11 Sławomir

Sławomir
  • Użytkownicy
  • 5 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 16 grudzień 2015 - 13:42

Strona internetowa to podstawa w dzisiejszych czasach wizerunku i kontaktu z daną osobą czy też firmą, dlatego jeżeli mamy choć trochę środków finansowych to przeznaczmy je na stronę internetową, bo taka strona na pewno przyciągnie nam nowych klientów i wykreuje już na samym początku naprawdę ciekawy wizerunek. Samemu można coś działać, ale jeżeli mamy do tego smykałkę, bo jeżeli mamy coś zrobić w połowie, albo niedokładnie to nie ma to sensu, bo strona ani nie zachęci, ani nie będzie spełniała swojego zadania. Poświęcić trzeba kasę na zrobienie strony w sposób profesjonalny i koniec kropka.

• 0

#12 Piski

Piski
  • Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 02 luty 2016 - 13:38

Jeśli ktoś pyta to... znaczy, że jednak trzeba to zlecić :)

• 0

#13 Atteelectronics_com

Atteelectronics_com
  • Użytkownicy
  • 50 postów

Napisano 03 luty 2016 - 12:17

No to w sumie logiczne,jeżeli ktoś nie wie jak zabrać się do wykonania własnej strony internetowej,to myślę że nawet bezpieczniej będzie pozostawić to fachowcom,a takich firm nie brakuje,to tylko kwestia ceny.

• 0

#14 CzrnyR

CzrnyR
  • Użytkownicy
  • 3 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 04 maj 2016 - 11:31

Jeśli się na tym znasz i wiesz jak robić strony dostosowane również na urządzenia mobilne (http://funkymedia.pl...-armagedon.html) to  śmiało działaj :) Jeśli jednak to nie twoja bajka to oddaj to w ręce specjalistów :)

• 0

#15 Atteelectronics_com

Atteelectronics_com
  • Użytkownicy
  • 50 postów

Napisano 17 maj 2016 - 10:57

Minęło już trochę czasu,więc jeżeli wątek jest aktualny,to daj znać jak tam strona oraz komu ostatecznie powierzyłeś jej wykonanie,czekamy na Twoją odpowiedź:)

• 0

#16 handerz

handerz
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 12 lipiec 2016 - 19:46

Nie ma co ukrywać, ale tworzenie stron www lepiej oddać profesjonalistom, a już szczególnie gdy w grę wchodzi strona firmowa. Mimo wszystko uczulam... agencji jest pelno i nie idzcie za pierwszym wrazeniem ze niskie ceny to jakosciowe strony. Lepiej zaplacic pare groszy wiecej i przynajmniej miec pewnosc ze nasza strona internetowa jest taka, jaka powinna :)

Pozdrawiam! 

• 0

#17 Hubswe

Hubswe
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 28 lipiec 2016 - 13:38

Jak ktoś ma umiejętności to czemu nie, niech tworzy sam. Ja takich nie posiadałem, więc zleciłem stworzenie stronki im: http://tania-strona-www.pl/ Z usługi jestem bardzo zadowolony, stronka wyszła taka, jak chciałem.

• 0

www.ja.pl

#18 Pro4it_pl

Pro4it_pl
  • Użytkownicy
  • 40 postów

Napisano 29 lipiec 2016 - 14:27

W tej kwestii mam podobne zdanie i również uważam,że najlepszą opcją będzie jeżeli tworzeniem strony internetowej zajmą się profesjonaliści,wtedy masz pewność co do wysokiej jakości i fajnego,ciekawego szablonu graficznego.

• 0

#19 stylesheet12

stylesheet12
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 01 wrzesień 2016 - 14:08

Wg mnie jeżeli planujesz tworzyć stronę internetową pod swoją firmę bądź będzie służyć Ci jako wizytówka to lepiej zlecić to profesjonalnej firmie. Masz wtedy gwarancję, że strona będzie wykonana prawidłowo i przede wszystkim ładnie, bo nim lepiej się prezentuje tym firma bardziej na tym skorzystasz. Jak szukasz fachowców od stron www to zapraszam Cię do http://websteady.pl Na pewno znajdziesz ofertę dla siebie :)
Pozdrawiam

• 0

#20 hooster

hooster
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 13 wrzesień 2016 - 12:51

Jeżeli zależy Ci na kompleksowej i profesjonalnej obsłudze to zdecydowanie polecałbym zgłosić się do agencji interaktywnej. Po pierwsze, będziesz miał pewność, że Twoja strona będzie stworzona profesjonalnie i tak, aby jak najlepiej się wypozycjonowała. Po drugie, fachowcy są na bieżąco ze wszystkimi nowościami na rynku, więc zaprojektują Ci nowoczesną stronę. A po trzecie, pomogą Ci obsłużyć nie tylko stronę, ale również social media, czyli pomogą w reklamie :) myślę, że zależy Ci na tym wszystkim, dlatego proponuje skontaktować się z E-conex.

Doświadczeni ludzie z pomysłami i wiedzą :) wiem, bo sam jestem ich stałym klientem :P

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Strony internetowe, strony www

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych