Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaka gierke nabyc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 mrMarek

mrMarek
  • Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 15 wrzesień 2015 - 23:02

Czesc wszystkim
Mam problem jaka gre wybrac dla mojego siostrzenca na prezent. Najbardziej lubi wyscigi w ktorych liczy sie realizm jazdy. Nie lubi on gier w stylu NeedForSpeed to napewno. Zastanawiam sie nad Project Cars lub F1 2015 ktore wypatrzylem tutaj http://www.mediamarkt.pl/gry_pc. Dodam, ze ma on 14 lat i ma mocny komputer wiec na nim wszystko ruszy. A moze wybrac mu jakas strzelanke, tylko czy cos aktualnie jest ciekwaego/wychodzi. Albo zamiast pudelkowej moze zakupic jakis dostep do konta steam na allegro. Prosze o porade.
Pozdrawiam


  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 16 wrzesień 2015 - 17:16

Bierz Wiedźmina. Niech młody wie, że polskie też dobre.


  • 1
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 mrMarek

mrMarek
  • Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 17 wrzesień 2015 - 19:48

Bierz Wiedźmina. Niech młody wie, że polskie też dobre.

 

Slyszlalem, ze w Wiedzminie sa ostre flaki. Tzn. mozna odciac glowe, konczyny itp

Nie wiem czy nie za brutalne jak dla mlodego czlowieka. A orientujesz sie moze czy mozna to wylaczyc w opcjach?

Bo samo zabijanie mieczem to jeszcze przejdzie ;)


  • 0

#4 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 17 wrzesień 2015 - 20:15

Strzelać do ludzi można, ale ciąć mieczem już nie... to ma sens.

 

Z wyścigowych dobre recenzje zbiera gierka iRacing. Na steamie ją dostaniesz. Z tego co czytam jednak rozgrywka nastawiona jest na multiplayer.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#5 krusiek

krusiek
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 18 wrzesień 2015 - 07:47

DIRT Rally jest świetne. Bardziej rajdy niż typowe wyścigi, ale gra powinna mu się spodobać ;)


  • 0

7910_5a64.jpeg


#6 umacias

umacias
  • Użytkownicy
  • 70 postów

Napisano 27 wrzesień 2015 - 18:27

Nie, no nie kupuj młodemu rąbanek z żadnym wydaniu ;) wyścigi dużo lepsze. Też miałem dylemat ale pogrzebałem na allegro. Poluje na aukcjach bo dużo taniej wypadają i koniecznie z aukcjonerem https://www.aukcjoner.pl/ wtedy jest dużo łatwiej wygrać aukcję. Więc jak macie jakieś na oko to podsyłajcie i koniecznie typy gier tylko please bez mordowni :)


  • 0

#7 t.luk

t.luk
  • Użytkownicy
  • 331 postów
  • LokalizacjaPolandia

Napisano 28 wrzesień 2015 - 11:59

Slyszlalem, ze w Wiedzminie sa ostre flaki. Tzn. mozna odciac glowe, konczyny itp

Nie wiem czy nie za brutalne jak dla mlodego czlowieka. A orientujesz sie moze czy mozna to wylaczyc w opcjach?

Bo samo zabijanie mieczem to jeszcze przejdzie ;)

To jest jako DLC czyli trzeba pobrać ten dodatek do gry i włączyć taką opcję już w menu gry aby były pokazywane właśnie owe efektowne wiedźmińskie finisze. Jak tego się nie zainstaluje to nie powinno być tych flaków widać.


  • 0

multi multa sciunt nemo omnia...


#8 limmko

limmko
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 31 październik 2015 - 19:51

Wątek pewnie już nieaktualny, ale co tam. Seria gier Forza to bardzo fajne wyścigi. Zwłaszcza Horizon, który posiada przyjemny tryb gry wzorujący się na festiwalu samochowym. Polecam.


  • 0

#9 julian99

julian99
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 13 listopad 2015 - 09:23

Zdecydowanie wiedźmin :-) jest najlepszy, nie mogę się doczekać filmu Biegańskiego


  • 0

#10 Aentho

Aentho
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 16 listopad 2015 - 11:05

Ja też polecałbym Ci Wiedźmina, świetna gra! Mogę polecić z całego serca ;)


  • 0

#11 2ez

2ez
  • Użytkownicy
  • 10 postów
  • LokalizacjaPrzemyśl

Napisano 27 listopad 2015 - 12:26

Fallout  4 


  • 0

#12 Celestynek

Celestynek
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 26 grudzień 2015 - 22:51

W mediamarkcie i tego typu sklepach ceny są nieco zawyżone, więc lepiej szukać gier gdzie indziej. Jeżeli zależy Ci na pudełkowych wersjach, bo naprzykład ten 14-latek któremu chcesz grę sprezentować zbiera figurki z gier, to zajrzyj tutaj: http://www.grymel.pl/o-nas-c_54.html spory wybór nowości zarówno na komputery jak i różnego rodzaju konsole. Myślę jednak że w tym wieku fifa będzie całkiem dobrym wyborem, bo który chłopak nie lubi pograć w piłkę, ale zadbaj żeby miał do tego pada


  • 0

#13 Drakhtul

Drakhtul
  • Użytkownicy
  • 20 postów

Napisano 27 grudzień 2015 - 12:39

Kazdy poleca Wiedzmina, ja ze swojej strony bym polecil Counter Strike Global Offensive. Ja osobiscie zaczynalem w wieku 15 lat i gram juz pare lat. Swietna gierka, troche wciagajaca ale nie znudzi mu sie po paru godzinach chociaz :)


  • 0

#14 za_mati

za_mati
  • Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 11 styczeń 2016 - 21:35

Realizm powiadasz .

 

Może SWAT4


  • 0

#15 Nikolnet_pl

Nikolnet_pl
  • Użytkownicy
  • 49 postów

Napisano 19 styczeń 2016 - 13:16

To zależy czego oczekujesz od gier,jaki typ i gatunek preferujesz. Wiedźmin jest często polecany i nic dziwnego,bo to prawdziwy hit. Poza tym zerknij na Sim City 5 jeżeli lubisz strategie ekonomiczne lub Fifa czy Pro Evolution Soccer 2016 jeżeli chcesz czasem rozrywki sportowej.


  • 0

Twój Sklep Komputerowy.


#16 Egryg

Egryg
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 31 styczeń 2016 - 17:39

Dirty Rally moze byc dobre


  • 0

#17 Awars1043

Awars1043
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 16 luty 2016 - 22:31

Dirty Rally moze byc dobre

Ta gra na pewno będzie dobra. Wiem co mówię. :)


  • 0

#18 Boris71

Boris71
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 21 luty 2016 - 19:13

Może Tomb Raider lub Resident Evil. najlepsze te starsze,


  • 0

Po trzech czarkach można pojąć ład rządzący światem, a upicie się rozwiąże tysiąc zmartwień.


#19 Karolajn

Karolajn
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 11 marzec 2016 - 09:49

Na Wiedźmina może za wcześnie, ale może Dirt Rally faktycznie będzie odpowiednie.


  • 0

Nowoczesne dodatki oraz designerskie gadżety.
 


#20 kut

kut
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 24 marzec 2016 - 17:04

Wiedźmin 3 jest super, na razie 11 level mam. Czekam, az dark souls 3 wyjdzie :D


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych