Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomysł i brak wiedzy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Thoth

Thoth
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 06 wrzesień 2015 - 10:23

Cześć,
Mam strone na FB z kilkudziesieciotysieczna liczba lajkow, zaczalem myslec o stworzeniu strony procz glownego celu jest tez cel zarobkowy (wiem ze to nie kokosy ale chodzi mi o sam obrot gotowki zobaczenia jak to działa)
 

pytania:

Czy kupno domeny jest lepsze od tworzenia strony z darmowych hostingów? why? why not? :D

Co trzeba zrobic aby wspolpracowac z firma reklamowa, jaka firma reklamowa jest najlepsza, jak nie zostac oszukanym, jak zarobic dzieki nim

Najbardziejopłacalne firmy reklamowe (AdSense?)

 

Jesli ktos prowadzi taka strone lub sie zna prosze o pomoc


  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 06 wrzesień 2015 - 17:44

Odpowiem tylko na pierwsze pytanie bo nie orientuje się co do pozostałych.

 

Zdecydowanie płatny hosting. Dlaczego?
- Na darmowych jest od cholery reklam, z czego żadna nie przynosi zysków Tobie.

- mają ograniczone możliwości.

- Trzecie, najgorsze - serwer, na którym "stoi" Twoja strona może zostać w każdej chwili bez powodu wyłączony dzięki czemu zostaniesz w czarnej zupie.

 

Roczny koszt za hosting to nie są znowu jakieś duże pieniądze, a zyskujesz jakąś gwarancję, pomoc techniczną i dodatkowe funkcje.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 mscislek

mscislek
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 09 październik 2015 - 08:58

Jeśli chodzi o stronę to proponuę stworzyć ją na wordpressie:

http://strefakursow...._wordpress.html - na stronie masz stosowny kurs. Jest to bardzo dobry skrypt, który umożliwi CI stworzenie profesjonalnej , ladnej strony, która będzie mogła dla Ciebie zarobkować.

Jesli natomiast chodzi o reklamę to na początku proponuję spróbować pozycjonować samemu. Gdybyś chciał skorzystać z adwords to również masz kolejny kurs w sieci:

http://strefakursow....ie_w_sieci.html


  • 0

#4 slawmach

slawmach
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 09 październik 2015 - 13:06

Jeśli nie masz umiejętności to możesz komuś zlecić zrobienie strony. Jeśli masz znajomego co jest ogarnięty w takiej tematyce to może za przysłowiowe piwo ci zrobi. Jak nie masz to koszty Ci na pewno wzrosną. Możesz jeszcze poszukać programów które ułatwiają tworzenie stron. 

A jeśli chodzi o reklamę to możesz skorzystać z usług adsense google jak dobrze pamiętam lub adtaily z obu systemów korzystałem i oba mi kasę wypłaciły. Oczywiście kokosów nie było.


  • 0

#5 Flawiusz

Flawiusz
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 20 październik 2015 - 20:09

Możesz oczywiście zlecić wykonanie strony jeśli masz jakiś budżet na ten cel, ale nie radzę korzystać z usług pierwszej lepszej firmy. Możesz też dać ogłoszenie na jakimś portalu dla freelancerów, może pomoc takiej osoby będzie wystarczająca. Możesz też zastosować jakiś darmowy CMS, np. Drupal lub Wordpress i zakupić do niego jakiś płatny motyw graficzny. Takie motywy są naprawdę profesjonalnie przygotowane, a niektórzy autorzy zapewniają pomoc techniczną w razie wystąpienia jakichś problemów. Jeśli mówimy o hostingu to tylko i wyłącznie płatne rozwiązania. Próg wejścia w płatny hosting nie jest zbyt wysoki, a trzymanie strony na darmowym serwerze jest ryzykowne.


  • 0

#6 Quaild

Quaild
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 26 październik 2015 - 20:24

Dokładnie jeżeli chodzi o tworzenie themów do Wordpress'a polecam kursy ze Strefy kursów, gdybyś chciał jakąś opinię daj znać.


  • 0

#7 Tasorma

Tasorma
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 27 październik 2015 - 18:11

Tak macje rację! Teraz pełno w internecie krązy tutoriali związanych z tworzeniem skórek do Wordpressa! Ja również z całego serca mogę poleić SK.


  • 0

#8 Tasorma

Tasorma
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 27 październik 2015 - 18:11

Tak macje rację! Teraz pełno w internecie krązy tutoriali związanych z tworzeniem skórek do Wordpressa! Ja również z całego serca mogę poleić SK.


  • 0

#9 Kinach

Kinach
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 27 październik 2015 - 20:59

Najpierw zacząłbym przerabiać jakieś kursy które są ogólnodostępne w internecie, a potem ewentualnie te kupne.


  • 0

#10 Wardari

Wardari
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 07 listopad 2015 - 21:10

Dokładnie, najpirw przejrzyj kursy które są za friko w necie, potem ewentualnie SK, Eduwebu.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych