Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy winny jest procesor?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 MichaL.

MichaL.
  • Użytkownicy
  • 145 postów

Napisano 02 wrzesień 2015 - 19:24

Witam,
Niedawno napisałem do supportu nvidia ( mam karte gtx 960 4gb ) polecali mi różne środki ( pomogli z czcionką ) ale z wygładzaniem krawędzi dalej jest problem , w ostatniej odpowiedzi winą obarczyli procesor i bios , niewieząc że procesor może być winowają zaktualizowałem bios , wygładzanie dalej nie działa i w tym problem czy to wina procesora? czy czegoś innego .


  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 02 wrzesień 2015 - 21:02

Tak się dzieje od nowości? Czy instalowałeś stery do Chipsetu? Robiłeś format?


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 MichaL.

MichaL.
  • Użytkownicy
  • 145 postów

Napisano 03 wrzesień 2015 - 15:18

Problem z grafiką w grach występuje od czasu gdy go po raz 1 uruchomiłem , instalując sterowniki do chipsetu masz namyśli aktualizacje biosu ? jak tak to robiłem , formatu nie robiłem ( mam win 10 )


  • 0

#4 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 03 wrzesień 2015 - 17:38

Możesz (musisz) podać markę i model płyty głównej?


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#5 MichaL.

MichaL.
  • Użytkownicy
  • 145 postów

Napisano 03 wrzesień 2015 - 18:27

Asrock z97 anniversary , procesor intel i5 4460 , karta gtx 960 4gb


  • 0

#6 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 04 wrzesień 2015 - 17:18

Przykro mi, nie mam pomysłu jaki w tym wypadku wpływ może mieć procesor na dedykowaną kartę graficzną (i czy w ogóle ma). Możesz pokazać dokładnie o co chodzi (screen)?


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#7 MichaL.

MichaL.
  • Użytkownicy
  • 145 postów

Napisano 04 wrzesień 2015 - 18:03

Pytam sie oto ponieważ support mi napisał że najprawdopodobniej jest to wina procesora lub płyty głównej , karta była juz wymieniana wiec raczej to nie jej wina , Link do obrazków
http://imgur.com/pWB4Mng,H7I7PtU


  • 0

#8 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 05 wrzesień 2015 - 08:52

Jeśli to nie jest kwestia ustawień sterownika, gry lub monitora to nie mam pojęcia. Procesor wydaje mi się nie ogranicza karty graf.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#9 MichaL.

MichaL.
  • Użytkownicy
  • 145 postów

Napisano 05 wrzesień 2015 - 09:40

Sterowniki do karty są aktualne (instalowałem nawet na czysto, pobierając DDU czy jakoś tak) , gry też nie jest wina ponieważ grałem na starym pc i błędu takiego nie było , monitor też był podpinany do starego pc i działało wszystko normalnie , bios aktualizowałem :/ , sam 1 raz słysze że procesor jest odpowiedzialny za złe wyświetlanie obrazu lub płyta główna.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych