Jump to content


Photo

sterowniki HP deskjet 845c na HP mini


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 polko13

polko13
  • Użytkownicy
  • 4 posts

Posted 21 August 2015 - 13:14

Witam.

 

Mój problem polega na tym, że nie mogę zainstalowac odpowiednich sterowników do drukarki HP deskjet 845c na HP mini 210-2000. System Windows 7 Ultimate, 32 bit.

 

Niestety nie posiadam nawet płyty ze sterownikami do tej drukarki, komputer w zasadzie nawet nie ma na nią wejścia. Próbowałem ręcznie pobrać sterowniki z internetu, ale żadne nie pasują. Ściagałem również za pomocą programu DriverEasy, jednak nadal nie ma oczekiwanego rezultatu. 

Po podłączeniu drukarki pod USB wydawało mi się, ze może się równiez włączyć automatyczna instalacja, jednak nic takiego nie miało miejsca.

 

Proszę o pomoc. Pozdrawiam.


  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 posts
  • LokalizacjaPasieka

Posted 21 August 2015 - 20:45

Ze strony HP też sprawdzałeś?


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 polko13

polko13
  • Użytkownicy
  • 4 posts

Posted 22 August 2015 - 14:24

Tak, też sprawdzałem. Dalej bez efektu.


  • 0

#4 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 posts
  • LokalizacjaPasieka

Posted 22 August 2015 - 18:14

Sprawdziłem. Sęk w tym, że producent nie przygotował / nie chciał przygotować sterowników pod twoją wersję systemu. Zrobiłbym jeszcze jedną rzecz: wszedł w poniższy link:
http://www8.hp.com/pl/pl/drivers.html
Następnie użył przycisku "Znajdź teraz". Potem kieruj się instrukcjami na ekranie. Jeśli to nie da spodziewanego efektu to napisz do supportu HP. Jeśli nie ma idealnie pasujących sterowników powinni być w stanie dobrać działające na przykład z innego modelu.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#5 Hureq

Hureq
  • Użytkownicy
  • 1 posts
  • Lokalizacjahttp://www.podmurowka.pl

Posted 25 November 2015 - 18:31

Nic z tego mam ten sam problem, nie dobrze :(


  • 0


0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users