Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trwa ponowne uruchamianie Internet Explorer- czy to błąd systemu i kopi ewaluacyjnej ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 gsobanski4

gsobanski4
  • Użytkownicy
  • 199 postów

Napisano 07 lipiec 2015 - 07:46

Mam pytanie, czemu przy zamykaniu Internet Explorer wyskakuje powiadomienie „Trwa ponowne uruchamianie Internet Explorer” po czym przeglądarka uruchamia się ponownie ze stroną startową ? Dzieje się tak co jakieś 3-4 uruchomienie, nie ma dokładnie reguły ale ogólnie nie za każdym razem, próbowałem stworzyć obraz podobny do komunikatu który wyskakuje. Zapisać go nie mogę ponieważ zaraz znika, mój system operacyjny to Windows 10 Pro Insider Preview Build 10162. Czy to błąd systemu i kopi ewaluacyjnej ?   

Załączone pliki


  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 07 lipiec 2015 - 17:12

Póki nie ma wydanej oficjalnej ostatecznej wersji nie można oczekiwać, że wszystko będzie działać perfekcyjnie. Używaj innej przeglądarki.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 gsobanski4

gsobanski4
  • Użytkownicy
  • 199 postów

Napisano 07 lipiec 2015 - 18:33

Nie narzekam, zastanawiałem się czy ktoś jeszcze ma podobny problem aby się upewnić że to błąd systemu, a nie przeglądarki. W sumie teraz już jestem prawie pewien że to system bo przeglądarkę zresetowałem i to samo a dodatkowo teraz mam  tak samo na laptopie z tym samym systemem i wersją, a to mnie pchnęło do częstszego używania przeglądarek: "Opera"  i zawartej w Windows 10 przeglądarki  Microsoft Edge.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych