Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skladanie komputera od zera


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Akirwa12

Akirwa12
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 03 lipiec 2015 - 02:29

Witam.

]1. Maksymalny budżet - 5000 zl

2. Zastosowanie komputera - komputer do gier
[b]3. System operacyjny - TAK
[b]4. Monitor - NIE
[b]5. Mysz/Klawiatura - NIE
[b]6. Obecne posiadane części - Komputer skladany od zera
[b]7. Podkręcenie sprzętu - nie dokonca rozumiem ( jestem kompletnie zielony) ale zakladam ze nie.
[b]8. Rozdzielczość monitora[/b] -
[b]9. Informacje dodatkowe - Chcialbym zeby w cenie zmiescilo sie cale okablowanie. Na youtube znalazlem poradnik w ktorym skladaja komputer za 5000zl. Znajac zycie to wyszly juz nowsze czesci, mimo wszystko chcialbym zebyscie rzucili okiem gdyz chcialbym poznac wasze zdanie co myslicie o takim zestawie. 

 

Obecnie mieszkam w Anglii ale w sierpniu bede w Polsce. Slyszalem ze mozna taniej zlozyc komputer. Z uwagi na to ze bede musial jakos ten komputer przewiesc (kurier prawdopodobnie), monitor zakupie na miejscu. Chcialbym zeby ten komputer towarzyszyl mi pare dobrych lat :) Dzieki wielkie za kazda opinie i rade. Pozdrawiam


  • 0


#2 Ationx

Ationx
  • Użytkownicy
  • 1049 postów

Napisano 03 lipiec 2015 - 10:02

Skoro będziesz go kupował w sierpniu to przyjdź w sierpniu, góra tydzień przed kupnem. Za miesiąc konfiguracja może wyglądać inaczej niż w chwili obecnej, rynek PC szybko się zmienia.


  • 0

#3 Akirwa12

Akirwa12
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 03 lipiec 2015 - 11:45

Jeszcze jedno pytanie :P Czy jest mozliwosc ze gdy zakupie te czesci, odrazu mi zloza komputer i zapakuja profesjonalnie do wysylki ? To by mi bardzo ulatwilo przewoz komputera.


  • 0

#4 Ationx

Ationx
  • Użytkownicy
  • 1049 postów

Napisano 03 lipiec 2015 - 12:43

Jeśli będziesz odbierał w kraju to tak, wtedy większość sklepów oferuję usługi składania. Jedni płatne, inni za darmo bądź za symboliczną opłatą. Złożonych komputerów za granicę raczej sklepy nie wysyłają.


  • 0

#5 Akirwa12

Akirwa12
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 03 lipiec 2015 - 12:55

Tak, chce zeby wysylka odbyla sie w Polsce :P Z tym ze zalezy mi na czasie. Bede w Polsce okolo 2 tygodnie. Chcialbym zeby komputer byl zlozony, system operacyjny wgrany oraz wszystkie potrzebne sterowniki. No najprosciej mowiac zeby byl gotowy do dzialania. Pytanie czy powinienem wszystko robic przez internet (jesli tak to czy znacie jakies sklepy internetowe ktore spelnia moje wymogi?) czy moze pojsc do sklepu informatycznego w moim miescie i mi to wszystko zapewnia ? Tak jak mowilem, zalezy mi zeby komputer byl zlozony, wszystko wgrane i zeby byl profesjonalnie zapakowany aby nie zostal uszkodzony podczas przewozu do Anglii.


  • 0

#6 Ationx

Ationx
  • Użytkownicy
  • 1049 postów

Napisano 03 lipiec 2015 - 13:43

Internetowe jak najbardziej to oferują, choć osobiście nie płaciłbym za instalację systemu i sterowników, bo to często kosztuje kilkadziesiąt złotych, a przecież można to zrobić samemu w godzinę czy nawet mniej...


  • 0

#7 kolin

kolin
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 06 lipiec 2015 - 10:23

Sklepy raczej świadczą takie usługi, żeby wysłać Ci paczuszkę nawet za granicę ze złożonym kompem. Musisz po prostu pogadać.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych