Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zapytanie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 gregor96

gregor96
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 26 czerwiec 2015 - 23:07

Dzień dobry. Mam pytanie. Kurcze, boję się że aktywowałem usługę oszusta, która będzie mi nabijać kasy. Chodzi o to: 

 

http://polskiehacki....ygen-do-fify-14

   
Śmiało możecie wejść w ten link. No i było tak - w polu  ,,numer telefonu" - podalem swoj nr - okej przychodzi mi sms takiej tresci : ,,Twoj PIN do aktywacji prenumeraty POBIERZ to 227.. Wpisz PIN na stronie www. Kosz subksrypcji to 6,15 PLN za kazdy otrzymany SMS/MMS. "   - i ja nie wpisalem tego kodu (dzieki Bogu) - tylko to olalem. No i tak - niby nie wpisywalem kodu - wiec nie aktywowalem tej funkcji, bo przeciez moglbym tam podac np. nr KOLEGI, i co - to ze podalem zalozmy nr. ,,111 111 111" - to od razu oznacza ze aktywowalem usluge? Chyba nie, bo moglbym wpisac wszystkie nr jakei znam - i co - to mialoby swiadczyc ze komus zacznie teraz zżrec kase? Chyba nie. Gdybym ten kod wpisal tam w pole na tej stronce i dal dalej - TO TAK, ale samo podanie nr i nie odpowiedzenie na SMSA, wiec chyba nie aktywowalem? Blagam pomozcie. Bo boje sie ze wpakowalem sie w dziadostwo. Moglby mi ktos z tym pomoc? Mowie - podalem tylko swoj nr i tyle nic nie odpisywalem, zadnych kodow itd. to chyba nie aktywowalem tej uslugi? Dzieki za pomoc, oby znalazl sie ktos i mi pomogl :( Pozdro :(

  • 0


#2 Shady

Shady
  • Użytkownicy
  • 186 postów
  • LokalizacjaBielsko-Biała

Napisano 27 czerwiec 2015 - 10:31

Jeżeli nie wpisałeś kodu,to zapewne nic Ci się nie stanie ;3.

 

Ps nie pobieraj z podejrzanych stron takiego czegoś,to jest tak samo jak z doładowywaniami do telefonu lub jak są reklamy typu ''wygrałeś Samsunga Galaxy S6''

 

Jeżeli Ci będzie coś ''zjadało'' z konta to napisz to tu.


  • 0

Nie jesteś silny​ wtedy gdy idzie​sz ulica w pięci​u i boi się cieb​ie jeden , lecz ​wtedy gdy idzies​z sam i boi się ​ciebie pięciu.


#3 agatanos

agatanos
  • Użytkownicy
  • 4 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 29 czerwiec 2015 - 14:53

jeśli wpisałeś kod to będziesz miał problem tylko wtedy


  • 0

#4 Shady

Shady
  • Użytkownicy
  • 186 postów
  • LokalizacjaBielsko-Biała

Napisano 30 czerwiec 2015 - 06:38

jeśli wpisałeś kod to będziesz miał problem tylko wtedy

Nawet jak by wpisał,to może wyłączyć...


  • 0

Nie jesteś silny​ wtedy gdy idzie​sz ulica w pięci​u i boi się cieb​ie jeden , lecz ​wtedy gdy idzies​z sam i boi się ​ciebie pięciu.



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych