Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomocy!!!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 efcia871

efcia871
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 01 sierpień 2007 - 20:56

Czesc!!! Mam pewien problem;/ Nie znam sie za bardzo na komputerach i dlatego prosze Was o pomoc. Pyt 1. Czy ktos jest w stanie napisac mi czy istnieje mozliwosc sprawdzenia gdzies OSTATNIO USUWANE FOLDERY I PLIKI? Pyt 2. Gdzie moge sprawdzic w systemie strony internetowe na ktore sie wchodzilo? Pyt3. Co moze zawierac pamiec podreczna cache? PROSZE BARDZO O POMOC bo jest to dla mnie najprawde wazne... DZIEKI JUZ Z GORY WSZYTKIM ZA POMOC...
  • 0


#2 gekon

gekon
  • Użytkownicy
  • 73 postów

Napisano 02 sierpień 2007 - 12:27

Witam!
Jak to admin stwierdził robie na forum za tego "niedobrego". No to musze wywiązać się z roli :P

efcia871, ze względu na to, że jesteś kobietą :P nie pojadę Ci tak ostro ale swoje muszę napisać :P

Po pierwsz nie ten dział. Te pytania nadają się do działu związanego z oprogramowaniem, gdzie (jak już zdążyłem się zorientować) także je umieściłaś.

Po drugie nie zakładaj tylu tematów :P zawierających te same pytania. Chociaż moderatorzy się ucieszą, ze mogą coś usunąć :>

Po trzecie :P "use the force Luke" | i analogicznie "use the google.com efcia871"

To tyle z mojej strony :P





No dobra nie jestem przecież takim potworem :P

Pyt 1. Czy ktos jest w stanie napisac mi czy istnieje mozliwosc sprawdzenia gdzies OSTATNIO USUWANE FOLDERY I PLIKI?


O sprawdzaniu ostatnio usuwanych nie słyszałem, ale o ostatnio używanych tak :P --> klik Tam można znaleźć taki śmieszny moduł. Nie korzystałem z niego więc nic więcej nie napisze na ten temat.

Może to też pomoże klik

Pyt 2. Gdzie moge sprawdzic w systemie strony internetowe na ktore sie wchodzilo?

Takie informacje znajdziesz w swojej przeglądarce. Z tego co widze używasz opery. Wejdź w narzędzia, a następnie wybierz historię. Możesz też użyć kombinacji klawiszy ctrl+alt+h.

A co do systemu to hisotrię ukrwa tam znany i powszechnie "lubiany" internetowy penetrator czyli IE. Można się wtedy pobawić w rejestrze i usunąć wszelkie ślady surfowania po sieci.

Zawsze można zajrzeć do C:\Documents and Settings\xxx\Ustawienia lokalne\Historia

Pyt3. Co moze zawierac pamiec podreczna cache?


A proszę bardzo --> klik

No to wszystko :P

Za pomoc dziękuję mojej koleżance Wiki :P (wikipedii) no i ekipie google.com :P :diabel2:
  • 0
Everybody lies...

#3 efcia871

efcia871
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 02 sierpień 2007 - 18:02

efcia871, ze względu na to, że jesteś kobietą :P nie pojadę Ci tak ostro

heh to powinnam ci teraz dziekowac ze mi ostro nie pojedziesz:) No coz co racja to racja o komputerach nie mam zielonego pojecia wiec dlatego tez sie znalazlam tutaj:P

Po pierwsz nie ten dział. Te pytania nadają się do działu związanego z oprogramowaniem, gdzie (jak już zdążyłem się zorientować) także je umieściłaś.

Hmm na innym forum dalam ten sam temat w dziale "oprogramowania" no i sie admin przyczepil ze to nie ten dzial.. Takze no..:) Niewiadomo kogo sluchac w tym wypadku:P

Po trzecie ;) "use the force Luke" | i analogicznie "use the google.com efcia871"

Nooo i z google korzystalam tylko jak sama mowie wolalabym streszczenie tego co znajduje sie w wikipedi w dwoch zdaniach czytanie czegos takiego przyprawia mnie o mdlosci:)heh pozdro dla wszystkich "kompterowcow" :P:):P

Hmm a co do tych usuwanych plikow to znalazlam taki program jak AusLogics Emergency Recovery i chyba z niego skorzystam ale dziki za pomoc:)

PS: Faktycznie nie jestes taki straszny:):P Dzieki za wyrozumialosc i lagodnosc:):P:) heh
  • 0

#4 gekon

gekon
  • Użytkownicy
  • 73 postów

Napisano 02 sierpień 2007 - 18:08

Hmm na innym forum dalam ten sam temat w dziale "oprogramowania" no i sie admin przyczepil ze to nie ten dzial.. Takze no..:) Niewiadomo kogo sluchac w tym wypadku:P


Ciekawe jakie to forum :P

Nooo i z google korzystalam tylko jak sama mowie wolalabym streszczenie tego co znajduje sie w wikipedi w dwoch zdaniach czytanie czegos takiego przyprawia mnie o mdlosci:)heh pozdro dla wszystkich "kompterowcow" ):P


No zgadza się, tylko był jeden mały problem :P - nie napisałaś dokładnie o jaki rodzaj pamięci cache Ci chodzi :P


Hmm a co do tych usuwanych plikow to znalazlam taki program jak AusLogics Emergency Recovery i chyba z niego skorzystam ale dziki za pomoc:)


CCleaner też jest dość ciekawym programem :P - sam korzystam :P

PS: Faktycznie nie jestes taki straszny:)


Miło mi ;)

Pozdrawiam

P.S. Moderatorzy nie spać! Przenieście temat tam gdzie powinien się znajdować :P
  • 0
Everybody lies...

#5 efcia871

efcia871
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 02 sierpień 2007 - 18:17

Hmm a co do tych usuwanych plikow to znalazlam taki program jak AusLogics Emergency Recovery i chyba z niego skorzystam ale dziki za pomoc:)


CCleaner też jest dość ciekawym programem :P - sam korzystam :)

PS: Faktycznie nie jestes taki straszny:)



Hmm z tego co wyczytalam ten program ktory mi poleciles i z ktorego sam korzystasz pozwala na usuwanie plikow czyszczenie list itp a mnie chodzi nie tyle o samo usuwanie tylko o hmm podglad i kontrole plikow ktore zostaly wczesniej usuniete:P
  • 0

#6 gekon

gekon
  • Użytkownicy
  • 73 postów

Napisano 02 sierpień 2007 - 18:31

To nie jest typowo taki program o jaki pytałaś, ale CCleaner również tworzy listę usuwanych plików do której masz dostęp.

Przytoczyłem jego nazwe tak na marginesie :) odnośnie samego usuwania 8-)
  • 0
Everybody lies...

#7 efcia871

efcia871
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 02 sierpień 2007 - 18:33

To nie jest typowo taki program o jaki pytałaś, ale CCleaner również tworzy listę usuwanych plików do której masz dostęp.

Przytoczyłem jego nazwe tak na marginesie :P odnośnie samego usuwania 8-)


Cfaniak:P No dobrze dobrze zostane jednak przy tym programie o ktorym pisalam bo latwiej mi go bylo sciagnac a ztym mam klopoty:):P tak to jest jak sie jest "glupia blondyna" w sprawach komputerowych... ale dzieki bogu ze w innych taka nie jestem:):P Uff Uff :)
  • 0

#8 gekon

gekon
  • Użytkownicy
  • 73 postów

Napisano 02 sierpień 2007 - 18:35

Nie na wszystkim trzeba sie znać :)

BTW blondynka? :P w życiu też? (chodzi tutaj o kolor włosów :P)
  • 0
Everybody lies...

#9 efcia871

efcia871
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 02 sierpień 2007 - 18:39

A cos taki ciekwy mojego koloru wlosow:>:)?? No w zyciu blondynka na pewno nie jestem a wlosy?! Moooze moozee...:P:P:P;) heh
  • 0

#10 gekon

gekon
  • Użytkownicy
  • 73 postów

Napisano 02 sierpień 2007 - 18:45

A cos taki ciekwy mojego koloru wlosow:>:)?? No w zyciu blondynka na pewno nie jestem a wlosy?! Moooze moozee...:P:P:P;) heh


Tak tylko pytam :P Moderatorzy śpią to można trochę offtopu :P wprowadzić :P
  • 0
Everybody lies...

#11 efcia871

efcia871
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 02 sierpień 2007 - 18:47

Ciiiiiiii bo zaraz ich obudzisz i bedziemy miec nici z luznej rozmowy na temat chocby koloru wlosow:):):):P hehe
  • 0

#12 gekon

gekon
  • Użytkownicy
  • 73 postów

Napisano 02 sierpień 2007 - 18:48

Jakoś to się załatwi :) :P
  • 0
Everybody lies...

#13 efcia871

efcia871
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 02 sierpień 2007 - 18:50

Jak tak mowisz:)..?! Ty tu czesciej przebywasz wiec moze jakies wtyki masz...:) W kazdym badz razie zdaje sie na ciebie...:P:P
  • 0

#14 gekon

gekon
  • Użytkownicy
  • 73 postów

Napisano 02 sierpień 2007 - 18:51

Zawsze pozostaje gg :P | To jak z tym kolorem włosów :P | żartuje...

Pozdrawiam :)
  • 0
Everybody lies...

#15 efcia871

efcia871
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 02 sierpień 2007 - 18:53

No ja mysle ze zartujsz cfaniaczku:P;) ... No tak, gg dobra sprawa:):):)

Pozdrawiam
  • 0

#16 efcia871

efcia871
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 02 sierpień 2007 - 19:02

A tak w ogole to czesto siedzisz na gg? Dobra ostatnie pytanie to bylo bo juz naprawde zadalam ich juz tu tyle ze wstyd:):)
  • 0

#17 gekon

gekon
  • Użytkownicy
  • 73 postów

Napisano 02 sierpień 2007 - 20:09

Często :P ale w godzinach "wieczorono-nocnych" :)


BTW Jak teraz wpadnie tu jakiś mod to się nam dostanie :P
  • 0
Everybody lies...

#18 efcia871

efcia871
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 02 sierpień 2007 - 20:30

Sam mowiles ze "jakos sie zalatwi"...:P:P:P No dostanie dostanie... heh to wtedy zobaczymy ogiera w akcji haha:P Juz na to czekam:):):)
  • 0

#19 gekon

gekon
  • Użytkownicy
  • 73 postów

Napisano 02 sierpień 2007 - 20:37

Admin to miły chłopak :) (podobno) :P Przegoni moderatorów :P
  • 0
Everybody lies...

#20 Mateusz

Mateusz

    Redaktor naczelny

  • Administratorzy
  • 1541 postów

Napisano 02 sierpień 2007 - 21:59

Dobra koniec offtopu. Zamykam. Numery GG macie w stopkach. Miłej rozmowy.
  • 0
Dołącz PCFoster.pl na Facebooku: http://www.facebook.com/pcfosterpl :) Zapraszamy!


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych