Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dysk SSD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 AlSaHer

AlSaHer
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 26 maj 2015 - 19:29

Mam egzaminy zawodowe i nauczyciel zadał mi nam kilka pytań związanych z dyskami ssd niestety nie znałem odpowiedzi a w internecie nie mogę się doszukać a pytania to: Jakim napięciem jest zasilany dysk ssd i jaka minimalna jednostka pojemności w NAND FLASH podlega programowaniu i kasowaniu? Dzięki wielkie za pomoc ;)


  • 0


#2 mw_1975

mw_1975
  • Użytkownicy
  • 2535 postów

Napisano 26 maj 2015 - 21:03

Na złączu SATA masz trzy napięcia. 3,3V, 5V i 12V. Ponieważ jednak możesz zasilić taki dysk przejściówką z molexa, więc do zasilania wystarczy 5V i 12V. Co do reszty - może ktoś inny odpowie.


  • 0
AMD Phenom II 955
Pentagram Karakorum HP-120 AlCu + Arctic Cooling AF1225L
4 GB DDR3 1600 MHz
Było Asus Radeon HD 6950 DCU II, jest XFX 7850 z AC Mono - czego się nie robi dla tej ciszy!
SilentiumPC Deus G1 600W

#3 Adriian

Adriian
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 27 maj 2015 - 15:05

Mam egzaminy zawodowe i nauczyciel zadał mi nam kilka pytań związanych z dyskami ssd niestety nie znałem odpowiedzi a w internecie nie mogę się doszukać a pytania to: Jakim napięciem jest zasilany dysk ssd i jaka minimalna jednostka pojemności w NAND FLASH podlega programowaniu i kasowaniu? Dzięki wielkie za pomoc ;)

Boże człowieku. To są pytania konkursowe na benchmark.pl. Naprawdę jesteś tak tępy, że pytasz o to na innym forum i jeszcze łżesz, że w szkole cię o to pytają?


  • 0

Acer AS5750G / i3-2350M / GT630M / 4GB / SSD128GB / DVD-RW / Win 7 Ultimate 64 bit


#4 AlSaHer

AlSaHer
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 29 maj 2015 - 12:23

Boże człowieku. To są pytania konkursowe na benchmark.pl. Naprawdę jesteś tak tępy, że pytasz o to na innym forum i jeszcze łżesz, że w szkole cię o to pytają?

Nie wiem, że to są pytania z Benchmarka. Mam egzamin e12 dotyczacy sprzętu i nauczyciel nam zadał takie pytania, chyba nie moja wina, że takie pytania są na benchmarku.


  • 0

#5 AlSaHer

AlSaHer
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 29 maj 2015 - 12:37

Dostałem liste pytań i nie moja wina, że takie pytania się tam znajdują. Masz całą listę pytań.

1.Rozszyfruj skrót HDD.

2.Rozszyfruj skrót SSD.

3.Jakimi złączami są  zasilane dyski twarde?

4.Jakim napięciem jest zasilany dysk ssd ?

5.Ile wynosi pojemność jednego sektoru na dysku twardym?

6.Ilu calowe są dyski twarde?

7.Jaka minimalna jednostka pojemności w nand flash podlega programowaniu i kasowaniu?

8.Master Boot Record jest umiejscowiony pod adresem?

9.Rozszyfruj skrót PBR?

10.Jaką liczbę partycji można zapisać w rekordzie rozruchowym?


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych