Skocz do zawartości


Zdjęcie

Który laptop wybrac-bardzo prosze o pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 camaleonte

camaleonte
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 22 wrzesień 2009 - 23:23

Bardzo prosze o pomoc w wyborze laptopa, niestety sama nie bardzo wiem na jakie parametry zwracac uwage. Zastanawiam sie nad tymi dwoma:
Asus K51AC-X026
ASUS K50IJ-SX036
Laptop potrzebny jest mi wylacznie do korzystania z internetu i do najprostszych programow, do gier nie. Jezeli ktos poleca inny laptop w podobnej cenie to bede wdzieczna za opinie.
  • 0


#2 Evon

Evon
  • Użytkownicy
  • 862 postów

Napisano 23 wrzesień 2009 - 15:53

Te 2 laptopy są dobre :) Jeżeli ma służyc tylko do internetu i najprostszych programów do polecam Asus EEE za małe pieniądze :/ ale Asusa bierz :P
  • 0

#3 GoAhead

GoAhead
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 27 wrzesień 2009 - 00:24

A ja jeszcze znalazłam coś takiego . Co prawda nie wiem wiele o tym modelu, ale cena 1200 kusi,jeśli laptop ma służyć jedynie do internetu. Zresztą z pytaniami zawsze możesz zwrócić się do obsługi sklepu ,ja tylko podrzucam na co się natknęłam, a co mogłoby ewentualnie zainteresować:)
  • 0

#4 Michal

Michal

    Michal

  • Guests
  • 1386 postów
  • LokalizacjaRybnik

Napisano 27 wrzesień 2009 - 07:14

Matryca (przekątna) 10,2 cale

Troszkę mały ekranik ....
Z tych dwóch co napisałeś ja bym brał ASUS K50IJ-SX036.
A może by tak jakiegoś acera ?
http://www.ceneo.pl/...CFcQB4wod8j242g
  • 0
Dołączona grafika
Dołącz do fanów PCFoster.pl na Facebooku. Zapraszamy!

#5 Evon

Evon
  • Użytkownicy
  • 862 postów

Napisano 27 wrzesień 2009 - 14:59

A może by tak jakiegoś acera ?
http://www.ceneo.pl/...CFcQB4wod8j242g

Ja odradzam Acer'y, są najgorsze.. za pare lat zacz nie się taśma od Ekranu psuc i na ekranie takie paski beda.. Polecam tego małego :) Fajne są jeżeli chodzi o internet, są bardzo mobline, co do NoteBookow to polecam Asus'a 1000HD z serii Eee
  • 0

#6 Looos

Looos
  • Użytkownicy
  • 248 postów

Napisano 27 wrzesień 2009 - 15:51

A może by tak jakiegoś acera ?
http://www.ceneo.pl/...CFcQB4wod8j242g

Ja odradzam Acer'y, są najgorsze.. za pare lat zacz nie się taśma od Ekranu psuc i na ekranie takie paski beda.. Polecam tego małego :) Fajne są jeżeli chodzi o internet, są bardzo mobline, co do NoteBookow to polecam Asus'a 1000HD z serii Eee


Acery najgorsze, skąd taka opinia ? Bo Tobie się jeden zepsuł to tandeta...
imo Eee mają niewielką przekątąną ekranu, co to jest 10 cali.
Ja proponuję tanie i/lub używane 15 cali, wygoda to podstawa, a nie wpatrywanie się w malutki ekranik.
  • 0
C2D e8400 @ 3.6GHz, Zalman 7700 Cu, Geforce XFX 250gts, 6gb ramu, 2x Dell P2210, SpacePilot Pro

#7 yamaka

yamaka
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 02 październik 2009 - 19:57

Jeśli chodzi o firmę to myślę że Asus jest bardzo dobry. Obecnie do 3000tys można kupić super sprzęt. Zobacz tą stronkę:
http://conajlepsze.p...0&price_to=3000

Powinnaś znaleźć coś dla siebie.
  • 0

#8 Michal

Michal

    Michal

  • Guests
  • 1386 postów
  • LokalizacjaRybnik

Napisano 02 październik 2009 - 20:01

Evon, Mam 2 acery w domu i jeden ma już 2 lata i nic a jest używany na max...
  • 0
Dołączona grafika
Dołącz do fanów PCFoster.pl na Facebooku. Zapraszamy!

#9 Jakubas

Jakubas
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 07 październik 2009 - 11:27

Bardzo prosze o pomoc w wyborze laptopa, niestety sama nie bardzo wiem na jakie parametry zwracac uwage. Zastanawiam sie nad tymi dwoma:
Asus K51AC-X026
ASUS K50IJ-SX036
Laptop potrzebny jest mi wylacznie do korzystania z internetu i do najprostszych programow, do gier nie. Jezeli ktos poleca inny laptop w podobnej cenie to bede wdzieczna za opinie.


W takiej cenie wybrałbym HP, wśród moich kumpli cieszy się większym zaufaniem niż Asus, ale to pewnie indywidualna sprawa. Zwróć uwagę na matrycę – im większa tym lepsza, najmniej 1280x1024; dalej: RAM – 2 giga wystarczą; procesor; dysk twardy co najmniej 160 giga. Jeśli będziesz z nim podróżować i ciągać wszędzie ze sobą to zwróć uwagę na wielkość i wagę a jeśli będziesz go używać głównie w domu to lepiej większy – lepiej się ogląda filmy. Powodzenia.
  • 0

#10 majka1989

majka1989
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 18 październik 2009 - 16:38

Ja bym w tej cenie wybrała model ASUS F5RL-AP388, gdyz ma dwurdzeniowy procesor Intela, a tu opis techniczny http://www.alfakomp....110-p-3901.html
  • 0

#11 Paweł256

Paweł256
  • Użytkownicy
  • 13 postów

Napisano 23 październik 2009 - 15:55

Witaj. Z tych dwóch lapków które podałaś, ja bym wybrał model ASUS K50IJ-SX036. W mojej opinii jest ciut lepszy. Zależy jeszcze po jakich cenach może je nabyć ? Pozdrawiam
  • 0

#12 GoAhead

GoAhead
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 26 październik 2009 - 01:13

Nooo właśnie, ostatnie pytanie jest zasadnicze. Często można dołożyć stówkę czy dwie i mieć laptopa dobrej, sprawdzonej firmy, a nie Asusa. Nie mam nic ogólnie do tej firmy i jej produktów, ale wychodzę zwykle z założenia, że co tanie to drogie. Póki działa to ok, ale posypie się jakas część i będzie problem.Gdzie w ogóle Asus ma serwisy?
  • 0

#13 asus

asus
  • Użytkownicy
  • 30 postów

Napisano 26 październik 2009 - 16:45

ASUS K50IJ-SX036 bo on ma silnego CPU (Procesora)
I Speed dyski.
  • 0

#14 bartolomeo

bartolomeo
  • Użytkownicy
  • 20 postów

Napisano 01 listopad 2009 - 20:38

Zgodzę się, że pytanie o budżet jest bardzo ważne - dopiero wtedy można proponować jakieś konkretne modele. Wiesz, że zaproponowane przez Ciebie kompy mają różne ceny w zależności od sklepu. Ciężko więc określić Twój limit. Popieram też pomysł, by przemyśleć zakup innej marki. Np hp - wejdź sobie na stronę swiat-laptopow.pl i tam sprawdź ofertę. Jest bardzo atrakcyjna, bo dają gwarancję na 3 lata, a serwis trzeba pochwalić za fachową obsługę.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych