Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problemy z grafiką

karta graficzna problem obrazy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 patryksz14

patryksz14
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 23 maj 2015 - 14:25

Witam, mam problem z kartą graficzną. Podczas dużego obciążenia (dla przykładu: Wiedźmin 3) pojawia się obraz, mający różne kolory (np. czasami jest brązowy w żółte pasy, czasami ciemnoniebieski w jasnoniebieskie pasy, a czasami jest po prostu czarny), chociaż, o dziwo, muzyka nadal w tle gra (normalnie, nie jest przerywana). Sprawdzałem temperaturę procesora i karty graficznej, lecz podczas wystąpienia "obrazu" miały jedynie po 52-54 stopnie. Dzień wcześniej grałem 4 godziny bez żadnego błędu, a obecnie nie mogę nawet 10 minut przesiedzieć. To dotyczy tylko dużego obciążenia, bo np. na necie mogę spokojnie filmiki oglądać itp. Nie wiem co mam o tym sądzić i proszę o poradę 


  • 0


#2 Shady

Shady
  • Użytkownicy
  • 186 postów
  • LokalizacjaBielsko-Biała

Napisano 24 maj 2015 - 08:24

Twój komputer spełnia zalecane wymagania sprzętowe?


  • 0

Nie jesteś silny​ wtedy gdy idzie​sz ulica w pięci​u i boi się cieb​ie jeden , lecz ​wtedy gdy idzies​z sam i boi się ​ciebie pięciu.


#3 patryksz14

patryksz14
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 24 maj 2015 - 08:30

Tak, poza tym przez około 3 dni grałem bez problemu, dopiero ostatnio zaczęły się problemy, do tego piksele zaczęły się dziwnie zachowywać (w niektórych miejscach całkowicie inne kolory niż powinny, a np. na monitorze po "zaznaczeniu" znikały)


  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: karta graficzna, problem, obrazy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych