Skocz do zawartości


Zdjęcie

Który zasilacz bardziej pasuje?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 lehoo

lehoo
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 20 maj 2015 - 13:39

Witam!
Czy do karty graficznej R9 270x oraz płyty głównej MSI MS-7808 będzie pasować zasilacz Vero L1 500W lub ANTEC 500W

Z góry dzięki za pomoc! :D


  • 0


#2 gsobanski4

gsobanski4
  • Użytkownicy
  • 199 postów

Napisano 25 maj 2015 - 20:38

Firma SPC ma różne opinie, produkowany przez nich "Vero" nie jest wyjątkiem. Ja bym wziął Antca (marka legenda) ale to tylko moja opinia. 


  • 0

#3 izabela130390

izabela130390
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 15 lipiec 2015 - 00:53

Witam!
Czy do karty graficznej R9 270x oraz płyty głównej MSI MS-7808 będzie pasować zasilacz Vero L1 500W lub ANTEC 500W

Z góry dzięki za pomoc! :D

BŁAGAM O POMOC !!!!!:(

Witam Was, czuje sie uporzona piszac to, ale mam nóż na gardle:( Odziedziczyłam domek co prawda drewniany i nie ma w nim cenralnego ogrzewania i innych mediow , ale ważne , ze dach nad głową. Okazałoo się, że wraz z nim odzidziczylam tez 11 000 tysiecy długu. Jestem samotnie wychowujacą 25 letnia matka , pracuje tylko dorywczo, poniewaz w mojej miecowosci jest kolosalne bezrobocie. Zajmuje sie chora mama. Ledwo starcza na oplaty, jesli nie oplace w ciagu miesiaca calej sumy zlicyduja nam jedyny dach nad głowa. Blagam Was o wsparcie jakiegolwiek czy to bedzie 10 gr czy 1 zlotowka , dla mnie, mojej mamy i syna to bedzie ogromna pomoc . Pisze to bo tylko żebranie jest jakas dla nas deska ratunku. Wiekszosc pomysli, ze to wyludzenie , dlatego moge na maila wyslac cala dokumentacje ktora potwierdzi nasza sytuacje. Internet ma wielka siłe , nie moge isć pod kosciól , poniewaz zajmuje sie matka i dzieckiem, dlatego pisze to tu. Kazda zlotowka to szansa, ze dam rade zatrzymac dom. Dla jednych to mało , kupiony w sklepie batonik dla mnie jest to nadzieja , ze dam rade zapewnic sobie dziecku i mamie dach nad glowa. Jedyne w co wierze to w ludzi, dobro zawsze wraca.. Dlatego BLAGAM pomozcie mi :((((( moj nr konta 12 2490 0005 0000 4000 1767 8560 Izabela Ksepka . Proszę o jakakolwiek pomoc :(


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych